fbpx

Tooted

Shelly Plus Smoke suitsuandur

Kaubamärk:

HIND

68,10 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Nutikas fotoelektriline suitsuandur.

Tootekood: ZWALRLPLUSSMOKE

Kategooria:

Kirjeldus

Shelly Plus Smoke suitsuandur

 

Shelly Plus Smoke suitsuandur on nutikas fotoelektriline suitsuandur, mis suudab tõhusalt tuvastada aeglaselt levivaid tulekahjusid, mis hõõguvad tunde enne leekide puhkemist. Saate koheselt teatisi oma telefonile ja luua turvalisusskenaariume, et hoida oma perekond ja kodu turvalisena.

Olete alati hoiatatud, olenemata kus te viibite! Shelly Plus Smoke on traadita, patareitoitel häire, mis aitab pakkuda täiendavat kaitset teie kodule, perele ja lemmikloomadele. Tema pikk eluiga, kõrge tundlikkus ja Wi-Fi tehnoloogia võimaldavad teil pidevalt jälgida kodu suitsu suhtes ning hoida oma perekonda turvalisena, olenemata kus te asute.

Wi-Fi ja Bluetooth ühenduvus

Ühendage Shelly Plus Smoke oma Wi-Fi võrku. HUB-i pole vaja!

Kuni 3 aastat aku kasutusiga

Lugege madala aku tarbimistehnoloogiale.

Heli ja valgushoiatused

Kui suitsu tuvastatakse, käivitab Shelly Plus Smoke valju heli (>85 dB) ja valgushoiatuse.

Lihtsasti paigaldatav

Shelly Plus Smoke on traadita ja tal pole nurga piiranguid, mis muudab selle paigaldamise väga lihtsaks.

Kohene teavitamine

Olenemata kus te viibite, teavitab Shelly Plus Smoke teid koheselt igast ohust. Ohu tuvastamisel teavitab Shelly Plus Smoke teid ja teie pereliikmeid koheselt reaalajas ning võimaldab teil võtta meetmeid, olenemata kui kaugel te olete. Kui Shelly Plus Smoke tuvastab riski, tekitab see kõigile seesolijatele valju alarmi, samal ajal käivitab valitud isikliku sündmuse ja teavitab teid rakenduse kaudu, olenemata kui kaugel te kodust olete.

Nutikad stseenid

Seadke kohandatud stseenid, ühendades Shelly Plus Smoke teiste Shelly seadmetega. Need stseenid saavad olema kohandatavad vastavalt teie soovidele ja toimuvad täpses järjekorras ja ajaraamistikus.

Lülitab toitevarustuse kõigile seadmetele

Lisakahju vältimiseks saab Shelly Plus Smoke käivitada teisi Shelly seadmeid stseenide või veebikonksude abil, et kiiresti lõigata toide kõikidele seadmetele ruumis, kus tulekahju on tekkinud.

Teavitab teid, kui keegi on toas

Koos Shelly Motion2-ga saate koheselt teavituse, kui toas tuvastatakse liikumine. Lisaks saab veebikonksude abil käivitada teisi seadmeid nagu kaameraid, kõlareid või ühendatud seadmeid, et aidata teil kaugelt jälgida.

Lülitab sisse hädaolukorra valgustuse ja avab kõik uksed

Kui teil on RGBW pirnid, ribad või häired ümber maja, saab Shelly Plus Smoke need käivitada, et need muutuksid punaseks ja näitaksid teed lähima väljapääsu suunas kõigile, kes majas on. Samal ajal saavad kõik uksed perele lahti lukustada, et nad saaksid kiiresti maja kaudu väljuda.

Kohalik kontroll kõikide teie seadmete üle

Shelly Plus Smoke Alarm saab teostada otsetoiminguid teistel teie kohalikus võrgus olevatel seadmetel ilma Interneti või Shelly Cloud’i ühenduseta. Looge arvestus kiire reageerimisaeg ja kohalikud stseenid, et hoida teie kodu turvalisena.

Shelly Cloud’i rakendus

Laadige alla Shelly Cloud’i rakendus. Registreeruge/sisse logige oma kontole, et alustada oma nutika kodu või kontori teekonda. Saadaval iOS, Android ja Huawei jaoks!

Täielik ühilduvus

Shelly seadmed on ühilduvad Alexaga, Google Home’iga, Androidi ja iOS-iga. Koos häälassistendiga saate Shelly seadmeid juhtida vaid oma häälega!

Shelly Plus Smoke suitsuandur manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,118 kg
Mõõtmed8,5 × 8,5 × 2,8 cm
LED-indikaatorid ja vali häire; Häire peatamine (Vaigistusrežiim)

Jah

Anduritüüp

Fotoelektriline

Ulatus

Kuni 30 m

Webhook ja MQTT võimalus

Paigaldus

Paigaldus

Lagi

Ümbritsev temperatuur

-0 °C kuni 55 °C

Niiskus

30% kuni 95% RH

Toitepinge

DC 1x 3 V CR123A patarei

Aku kasutusiga

Kuni 3 aastat

RF sagedusala

2401 – 2495 MHz

Maksimaalne RF võimsus

<20 dBm

Wi-Fi protokoll

802.11 b/g/n

HIND

68,10 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele