fbpx

Tooted

Kaubamärgid

Shelly on tehnoloogiaettevõte, mis on tuntud nutikate kodulahenduste poolest. Nende tootevalik hõlmab erinevaid nutiseadmeid ja -mooduleid, mis võimaldavad kasutajatel hallata ja automatiseerida koduseadmeid läbi nutiseadmete ja pilveteenuste.

EcoFlow on innovatiivne ettevõte, mis on spetsialiseerunud kaasaskantavate energialahenduste loomisele. EcoFlow tootevalik hõlmab kõrge jõudlusega aku- ja päikeseenergia lahendusi, mis on mõeldud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka hädaolukordadeks. EcoFlow pühendumus keskkonnasõbralikkusele ja uuendustele muudab nad eelistatud valikuks kõigile, kes otsivad usaldusväärseid ja keskkonnasäästlikke energiaallikaid.

V-TAC on ettevõte, mis on spetsialiseerunud energiatõhusate valgustuslahenduste tootmisele. Nende tootevalik hõlmab LED-valgusteid erinevateks kasutusotstarveteks, alates koduvalgustusest kuni ärihoonete suurte valgustuslahendusteni. Alates 2022 aastast pakub V-TAC ka päikeseenergia lahendusi.

TELTONIKA on juhtiv ettevõte, mis keskendub IoT (asjade internet) seadmete ja lahenduste arendamisele. Nende tootevalik hõlmab mitmesuguseid seadmeid, nagu traadita ruuterid, jälgimisseadmed ja IoT platvormid. Lisaks veel elektriautode laadijad ja paljud muud. TELTONIKA tooted on laialdaselt kasutusel tööstussektoris, logistikas ja transpordis, pakkudes usaldusväärseid ja innovaatilisi lahendusi.

FIBARO on nutikate kodulahenduste tootja, kes on tuntud oma kõrgtehnoloogiliste ja stiilsete seadmete poolest. Nende tooted hõlmavad erinevaid nutikaid sensorid, valgustusjuhtimissüsteeme, koduautomaatika kontrollereid ja turvalahendusi.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele