fbpx

Tooted

Meist

Energiakaubamaja sündis kahe venna ühise visiooni tulemusena, mille eesmärk oli luua midagi innovaatilist. Neil on tugev usk keskkonnasäästlikkusesse ja tõhusamasse energiakasutusse ning nad näevad maailma, kus need väärtused on kättesaadavad kõigile. Lisaks soovivad nad kaasata kogukonda ja luua positiivset mõju. Meie meeskonda iseloomustab edasipüüdlikkus, uuendusmeelsus ja pühendumus, väärtustame pidevat ja jätkusuutlikku arengut. Meie personal on koolitatud ja vajaliku kutseharidusega, mis tagab kvaliteetse tulemuse. Tööde tegemisel järgime Eesti Vabariigis kehtivaid norme ja nõudeid.

Kristjanil on IT-alane haridus ning pea 11 aastat kogemust elektritööde valdkonnas. Kristjanit paelub kõige rohkem automaatika ja targad lahendused, sh IoT ja prototüüpimine. Ta naudib süsteemide loomist ning on oma karjääri jooksul omandanud spetsiifilisi oskusi ja teadmisi, mis on võimaldanud tal luua innovaatilisi lahendusi. Kui Kristjan parasjagu prototüüpe või uut süsteemi ei ehita, siis ehitab ta hoopis endale ja oma perele maja nullist valmis. Kristjan on lihtsalt öeldes mees, kelle teel pole takistusi, vaid lahendused. Kristjan on suurepärane juht ning tema juhendamisel saavad tehtud ka kõige keerulisemad projektid.

Gamal on kogu oma teadliku elu olnud seotud elektroonikaga. Omandanud sellealase hariduse Tallinna Polütehnikumis asus ta kohe pärast kooli lõpetamist tööle lavavalgustuse alal, ning sellest kujunes tema kirg aastakümneteks. Olles meelelahutustööstuses saavutanud pea kõik oma eesmärgid, osaledes valguslahenduste loomisel nii kodumaal kui ka rahvusvahelisel tasandil, asus ta otsima uusi väljakutseid ning leidis need energialahenduste maailmas. Gamali käivitab innovatsioon. Hoides ennast pidevalt kursis uusimate tehnoloogiate ja nende juurutamise võimalustega leiab ta klientide rõõmuks alati üles parimad lahendused ning progressiivsemad tarnijad. Gamali tasakaalustab elu maal, looduse rüpes. Seal võib ta leida oma majapidamises järjekordset projekti teostamas või paadunud korilasena metsast saaki otsimas. Üldiselt peetaksegi teda tasakaalukaks inimeseks.

Energiakaubamaja missioon ja visioon

Meie visioon on olla teerajajaks, kus jätkusuutlik elu saab täiesti uue tähenduse tänu tehnoloogilisele innovatsioonile. Kujutame ette maailma, kus igas kodus ja ettevõttes saab nutikaid energia lahendusi, taastuvenergia tooteid ning kodu/kontori automatiseerimist lihtsalt ühendada. Sel viisil toome tipptasemel tehnoloogia ja keskkonnateadlikkuse kokku, aidates nii eraisikuid kui ka ettevõtteid. Meie eesmärgiks on olla selle muutuse liidrid, tehes jätkusuutliku eluviisi kõigile kättesaadavaks.

Meie missioon on muuta inimeste suhtumist energiasse, soodustades tulevikku, kus jätkusuutlik elu ei ole lihtsalt valik, vaid täiesti loomulik eluviis. Selle saavutamiseks pakume tipptasemel nutikaid kodu-, taastuvenergia- ja kodu/kontori automatiseerimise tooteid, mis võimaldavad inimestel ja ettevõtetel optimeerida energiakasutust, vähendada keskkonnamõju ning suurendada üldist heaolu.

Energiakaubamaja väärtused

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele