fbpx

Tooted

Teenused

Oleme pühendunud kaasaegsete elektrisüsteemide projekteerimisele ja paigaldamisele, et tagada teile efektiivne, ohutu ja jätkusuutlik elektrisüsteem. Meie kogenud meeskond viib ellu projekte vastavalt kõrgetele standarditele ja teie individuaalsetele vajadustele. Meie teenused võimaldavad teil optimeerida energiakasutust, jälgida börsihindasid ning osaleda stabiilsusturul. See annab teile võimaluse teha tarku otsuseid elektri ostul ja müügil, tagades maksimaalse tõhususe ja kulude kokkuhoiu.

Projekteerimine ja paigaldus

Meie eesmärk on pakkuda teile terviklikku energialahendust, mis hõlmab nii kvaliteetseid seadmeid kui ka tipptasemel paigaldusteenuseid. Teeme koostööd SBH Solutions OÜ-ga, et tagada teile usaldusväärne, efektiivne ja ohutu elektrisüsteem, mis vastab kõigile regulatsioonidele ja standarditele.

Energiakaubamaja ja SBH Solutions koostöös saate kindluse, et teie elektrisüsteemid on ohutud ja efektiivsed, tagades teile stabiilse ja tõhusa energiatarbimise.

Börsihinna jälgimine - Qilowatt

Nutikas elektritasu vähendamine. Aitame targalt energiat tarbida, vähendades elektri liigtarbimist ja hoides elektriseadmeid võimalikult palju töös, kui elektrihinnad on soodsamad.

Stabiilsusturg - Fusebox

Fusebox on platvormipõhine teenus, mis võimaldab paindlikku energiatarbimist ja osalemist elektrivõrgu tasakaalustamises. See tegutseb virtuaalse jõujaamana, ühendades erinevad tarbijad ja nende energiaressursid ühtseks tervikuks. Fuseboxi eesmärk on optimeerida energiatarbimist, suunates seda vastavalt turunõudlusele ja võrgu vajadustele.

Päringuvorm

Kirjuta meile! Vastame 2 tööpäeva jooksul.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele