fbpx

Tooted

Sensative Strips Guard 700 magnetandur

Kaubamärk:

HIND

55,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Magnetandur akende, uste ja väärtuslike esemete jälgimiseks.

Tootekood: ZWSENEGUARD700

Kategooria:

Kirjeldus

Sensative Strips Guard 700 magnetandur

 

Sensative Strips Guard 700 magnetandur on revolutsiooniline magnetandur akende, uste ja väärtuslike esemete jälgimiseks. Z-Wave 700 pakub väga arenenud tehnoloogiat, energiasäästlikku suhtlust ja automaatset energiahaldust, tagades samuti pika aku tööea. Ribalaius on nii õhuke, et need saab märkamatult paigaldada ukseraami või kappidesse tegevuse jälgimiseks. Paigaldamine on kiire ja lihtne tänu liimile tagaküljel. Erakordselt disainitud aku kestab kuni 10 aastat, mis teeb selle kasutamise mugavaks, kuna aku ei vaja vahetamist ega laadimist.

Strips on üks esimesi turul olevaid andureid, mis kasutab uusimat Z-Wave tehnoloogiat. Stripsiga on kaasas SmartStart, et vähendada paigaldusaega teenusepakkujatele, paigaldajatele ja lõppkasutajatele. Sellel on pikem ulatus kuni 100 meetrit ( 150% võrreldes 500 seeriaga), suurenenud turvalisus ja veelgi pikem aku kasutusiga kui varem.

Anduril on ülimalt õhuke disain (3 mm) , mis on ideaalne paigaldamiseks kitsastesse kohtadesse, kus saate andurid funktsionaalsetel, turvakaalutlustel ja esteetilistel põhjustel peita. Tänu võimaldavale disainile sobivad need magnetandurid väga hästi ka maalide, skulptuuride ja teiste väärtuslike esemete jälgimiseks või signaali saatmiseks, kui sahtel avatakse. Kasutage neid andureid ja laske oma nutikas kodu- või korterisüsteemil jälgida kõiki aknaid ja uksi, teavitada teid igasugustest reaalajas oleku muutustest ning luua automaatikat otse oma mobiiliseadme rakenduse kaudu.

 • Avamise/sulgemise tuvastamine
 • Z-Wave 700
 • Magnetiline kontaktandur
 • Siseruumides või välitingimustes kasutamiseks
 • Ülimalt õhuke (3 mm/0,11 tolli) disain
 • Kuni 10-aastane aku kasutusiga
 • Kuni 100 m ulatus
 • Lihtne paigaldus
 • SmartStart S2 turva krüpteerimine

Z-Wave Plus™ V2 on uus tase Z-Wave sertifitseerimises ja see on loodud tarbijatele abiks, et tuvastada neid tooteid, mis kasutavad uut „GEN7“ Z-Wave riistvaraplatformi (tuntud ka kui 700-seeria või 7. põlvkonna Z-Wave kiibid). Z-Wave Plus™ V2 sertifitseeritud tooted sisaldavad mitmeid eeliseid, mis suurendavad kasutajamugavust ja võimaldavad Z-Wave lahenduste veelgi kiiremat ja lihtsamat paigaldamist ning seadistamist.

Alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest aastal 2004 on Z-Wave kujunenud turgu juhtivaks interoperatiivsete nutikate koduseadmete osas. Uue Z-Wave 700-seeriaga tutvustamisel laienes Z-Wave ökosüsteem uute võimalustega – nagu suurenenud leviala, pikem aku tööiga, õhu kaudu uuendused (OTA) ja täiendavad raadiosageduskanalid.

Z-Wave Plus™ V2 tooted on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad Z-Wave Plus™ V2 parendused ja tohutud eelised, olles seotud kiiremate ja lihtsamate paigalduste, laiendatud seadme-profiilide, paranenud ise-paranemisega ning pikema akuga eluea osas.

Sensative Strips Guard 700 magnetandur manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,073 kg
Mõõtmed19,5 × 1,5 × 0,3 cm
Tehnoloogia

Z-Wave (868.42 MHz)

Leviala

Kuni 100 meetrit

Töötemperatuur

-20 ~ 60 ° C, nii välis- kui ka sisekasutuseks

HIND

55,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele