fbpx

Tooted

Sensative STRIPS Drip lekke andur

Kaubamärk:

HIND

56,00 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Andur vedelike lekete avastamiseks.

Tootekood: ZWSENEDRIP

Kategooria:

Kirjeldus

Sensative STRIPS Drip lekke andur

 

Sensative STRIPS Drip lekke andur on ülimalt õhuke Z-Wave andur (3 mm), mis on mõeldud vedelike lekke avastamiseks teie kodus. Lisaks mõõdab Strip ka temperatuuri, valgust ja niiskust. Sellega saab andurit kasutada ka potentsiaalsete kuumuse või külmumise häirete raporteerimiseks teie Z-Wave võrku. Dripi saab lihtsalt paigaldada ja kuhu iganes, kus on lekkeoht. Tüüpilised kohad on pesumasina või kraanikausi all. Andur on ühendatud Z-Wave tehnoloogia kaudu teie võrguga. Andur sisaldab spetsiaalselt kujundatud paigaldusplaati, mis neelab isegi väikese koguse vedelikku. Selle tõttu teavitab andur teid kohe igasugusest lekkest. Seade ei vaja juhtmestikku ja sellel on sisseehitatud aku, mille eluiga on kuni 10 aastat.

 • Äärmiselt õhuke andurriba vee lekke tuvastamiseks
 • Töötemperatuur: -20°C kuni 60°C siseruumides või väljas
 • Diskreetselt paigaldatav
 • Fikseeritud paigaldatud liitiumaku elueaga kuni 10 aastat
 • Traadita tehnoloogia: Z-Wave Plus

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud omadusi ja võimeid, mis suurendavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu interoperatiivsete nutikate koduseadmete alal alates esimesest 2004. aastal sertifitseeritud Z-Wave tootest. GEN5 ehk Z-Wave 500 seeria riistvaraplatformi tutvustamisega sai Z-Wave oma ökosüsteemi täiendatud uute võimalustega, sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, üle õhu uuendamise (OTA), lisakanalite ja muuga.

Z-Wave Plus™ tootekomplektid on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijate, koduomanike, integraatorite ja teenuseosutajate jaoks pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid, nagu kiiremad ja lihtsamad paigaldused, ulatuslikumad seadme profiilid, parem iseparanemine ja pikem aku tööiga. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Alliance seeriat pakendi logodega, mis paigutatakse igale Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootele, informeerides tarbijaid, et see toode sisaldab Z-Wave 500 seeria täiustatud võimeid.

Sensative STRIPS Drip lekke andur manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal 0,072 kg
Mõõtmed 19,5 × 6,7 × 1,5 mm

HIND

56,00 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele