fbpx

Tooted

Remotec Scene Master kaugjuhtimispult

Kaubamärk:

HIND

46,60 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Remotec Scene Master on Z-Wave kaugjuhtimispult, mis saab käivitada toiminguid ja eelnevalt määratletud stseene Z-Wave juhtimiskeskuses.

Tootekood: ZWREMEZRC90

Kirjeldus

Remotec Scene Master kaugjuhtimispult

 

Remotec Scene Master kaugjuhtimispult, võimaldab käivitada toiminguid ja eelnevalt määratletud stseene Z-Wave juhtimiskeskuses. Selleks on seadmel 8 üksiknuppu ja olekut LED. Scene Master levitatakse koos seinakinnitusega, kust seda saab võtta kasutamiseks kaasaskantava kaugjuhtimispuldina.

8 nupuga, millest igaüks toetab pikka vajutuse võimalust, saate juhtida 16 erinevat toimingut oma keskses kontrolleris. ZRC-90 on suurepärane lahendus sündmuste kiireks käivitamiseks ilma nutitelefoni väljavõtmata ja kodu juhtimisrakendust käivitamata. Remotec Scene Master kaugjuhtimispult on ideaalne lastele, eakatele ja külalistele, kellel võib puududa täielik juurdepääs teie nutikodu mobiilirakendusele. Mugava snap-in seinakinnitusega saab ZRC-09 ka eemaldada, et hoida seda käepärast, samal ajal kui liigute oma kodus, et saavutada lihtsaim mugavus.

Kasutage seda nagu kaugjuhtimispulti, et aktiveerida automatiseerimisi / stseene, mille olete oma keskuses eelnevalt loonud 8 nuppu saavad aktiveerida 16 eraldi stseeni.

Töötab mis tahes Z-Wave ühilduva lülitiga või on sertifitseeritud lihtsaks stseenide käivitamiseks.

Remotec Scene Master kaugjuhtimispult – Paigaldus

Paigaldage see kuhu soovite; sama lihtne kui kahepoolse kleeplindi kasutamine.

On mitmeid põhjuseid, miks hakata kasutama Z-Wave Remotec Scene Master kaugjuhtimispulti nutikodu automatiseerimiseks. Selle süsteemi kasutamisega saate juurdepääsu piiramatu juhtimisvõimalusele, võimele tegutseda esmase või teisese kontrollerina ning Z-Wave Plus ühilduva disainiga.

 • Juhib kuni 8×2 eelseadistatud stseeni ja 8 grupeeritud hämardusfunktsiooni
 • Võimeline tegutsema primaarse või sekundaarse kontrollerina
 • Z-Wave Plus ühilduv
 • Äärmiselt õhuke, elegantne disain ja võimalus kinnitada seinakinnitusele
 • Täiustatud traadita leviala, parim antenni, lihtsad värskendused ja turvaline kaitse

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud “GEN5” Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused hõlmavad valitud kogumit laiendatud funktsioone ja võimeid, mis parandavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave’i paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turu arenevate nutikate koduseadmete alal alates esimese Z-Wave’i toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5 tutvustamisega, Z-Wave’i 500. seeria riistvaraplatformiga, sai Z-Wave oma ökosüsteemile uusi võimalusi – sealhulgas suurenenud ulatus, pikenenud aku kasutusaeg, Over-The-Air uuendused (OTA), lisakanalid raadiosageduste jaoks ja veelgi enam.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik tagasiühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integreerijatele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused suurt kasu kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema enese tervendamise ja pikema aku kasutusaja osas. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammiga juhib Z-Wave’i liit sisse seeria pakendimärke, mis paiknevad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijaid, et see toode sisaldab Z-Wave’i 500. seeria täiustatud võimeid.

Remotec Scene Master kaugjuhtimispult manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,159 kg
Mõõtmed7 × 11 × 1,3 cm
RF sagedus

868,42 MHz (ZRC-90EU)

LED näitamine

Sinine

RF töökaugus

kuni 132 jalga (40 m) vabas õhus, takistusteta keskkonnas

Toide kuivpatareidega

AAA x 2 tk

Töötemperatuur

0 kuni 40°C

Säilitamine

-20 kuni 60°C

Niiskus

20 kuni 85%, mitte kondenseeruv

HIND

46,60 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele