fbpx

Tooted

Qubino Flush Shutter juhtmoodul DC 12-24 V

Kaubamärk:

HIND

60,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Elektriruloode ja elektrikardinate z-wave juhtmoodul.

Tootekood: ZWGOAEZMNHOD1

Kategooria:

Kirjeldus

Qubino Flush Shutter juhtmoodul DC 12-24 V

 

Qubino Flush Shutter on juhtmoodul, millel on pöördvõrdset polariteeti toetav funktsioon 12-24 V alalisvoolule. Moodul varustab Z-Wave juhtmevaba tehnoloogiaga mootoreid ruloode, varjude, garaažiuste, horisontaalsete ribakardinate jne jaoks. Selle tulemusena saab rulood ja horisontaalsed ribakardinad juhtida nii juhtmevabalt Z-Wave käskude kaudu kui ka kohapeal tavalise seinakommutiga.

Qubino Flush Shutter DC on kavandatud paigaldamiseks paigalduskasti sisse, peidetud tavalise seinakommuti taha. Lisafunktsioonidena on Qubino Flush Shutter DC-l valikuline temperatuuriandur (GOA_ZMNHEA1), võimsusmõõdik ning võimendi funktsioon Z-Wave võrgu ulatuse ja stabiilsuse parandamiseks.

  • Õhuke Z-Wave juhtmoodul paigaldamiseks seinakarpi
  • Täpne ruloomootori asukoha reguleerimine
  • Energiat mõõtvad ja võimendi funktsioonid
  • Võimalik lisada digitaalne temperatuuriandur (valikuline)

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave’i riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave’i. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused hõlmavad valitud lisavõimalusi ja võimeid, mis täiustavad lõppkasutaja kogemust ning muudavad Z-Wave’i paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on olnud turuliider kooskõlastatud nutikate koduseadmete osas alates esimese Z-Wave’i toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatformide tutvustamisega rikastati Z-Wave’i ökosüsteemi uute võimalustega, sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku kasutusiga, üle õhu uuendamine (OTA), täiendavad RF-kanalid ja palju muud.

Z-Wave Plus™-iga varustatud tooted on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave’i toodetega!

Tarbijate, koduomanike, integraatorite ja teenusepakkujate jaoks pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema iseparanevuse ning pikema aku kasutusea näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Alliance seeriat pakendi logodest, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave 500. seeria täiustatud võimeid.

Qubino Flush Shutter juhtmoodul DC 12-24 V manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0049 kg
Mõõtmed7,2 × 8,6 × 4 cm
Pinge

12…24 VDC ±10%

Valmidusolekus energiatarve

0.3 W

Mõõtmed

42 x 37 x 15 mm

Juhtmevaba tehnoloogia

Z-Wave

HIND

60,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele