fbpx

Tooted

POPP Z-Weather tuule ja ilmajaama andur

Kaubamärk:

HIND

202,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: ZWPOPE005206

Kategooria:

Kirjeldus

POPP Z-Weather tuule ja ilmajaama andur

 

POPP Z-Weather tuule ja ilmajaama andur on energiat iseseisvalt tootev tuule ja ilmajaama andur, mis saab toite päikesepatareilt. Tänu energiahaldusele ja sisseehitatud kondensaatorile saadab tuuleandur mõõdetud andmeid Z-Wave kontrollerile isegi öösel. Sisseehitatud energiahaldur arvutab automaatselt ja seadistab ärkamisintervalli vahemikus 5 minutit (päikesepaistelistel päevadel) kuni 1-2 tundi pilvistel päevadel või päeva alguses. Lisaks kaitseb energiahaldur täieliku tühjenemise eest ja võimaldab pidevat tööd tuulte tormi, tormi või pimeda ilmastikuolude korral hädaolukorras ning käivitab vajalikud toimingud. Mitmeotstarbeline andur saab Z-Wave kaudu nutikodule keskusele saata erinevaid väärtusi:

 • Tuule kiirus
 • Õhutemperatuur
 • Suhteline niiskus
 • Valguse intensiivsus
 • Õhurõhk
 • Kastepunkt

Lisaks mõõdab Z-Weather päikesepatarei poolt toodetud energiat ja arvutab võimaliku päikeseenergia süsteemi tootmise samas kohas. Päikesepaneeli saagise mõõtmine normaliseeritakse 1 ruutmeetri suurusele päikesemoodulile ja teatatakse 16% efektiivsusega kWh-s. Tuule saagise arvutamiseks loetakse igakümnendat pööret ja kogusumma teatatakse Pulsina. Tänu Z-Weatherile saate markiiside ja kardinate sulgemise käivitada otse seotud seadmete või stseenide abil. Keskkonna valguse ja päikeseenergia saagise mõõtmisi saab kasutada õuevalgustuse sisselülitamiseks hämara ajal ja valguse hommikul väljalülitamiseks.

Omadused:
 • Maailma esimene energiat iseseisvalt toimiv Z-Wave traadita andur (päikeseenergiaga toitega)
 • Esimene tuuleandur Z-Wave tehnoloogiaga
 • Mitmeotstarbeline andur mõõdab erinevaid keskkonnaväärtusi (tuule kiirus, õhu temperatuur, suhteline niiskus, valguse intensiivsus, õhurõhk, kastepunkt)
 • Otsesed seadmete seotused (nt markiiside sulgemine sõltumata kontrollkeskusest)

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mis on loodud selleks, et aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud hulka täiendavaid omadusi ja võimeid, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ning teevad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu kooskõlastatavate nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega sai Z-Wave ökosüsteem uusi võimalusi – sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, üle õhu värskendamine (OTA), lisaradionoodid ja palju muud.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik ühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integreerijatele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiendused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, laiendatud seadme profiilide, parendatud enese-parandamise ja pikema aku tööea näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Alliance seeriat pakendi logodega, mis ilmuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijaid, et see toode sisaldab täiustatud võimalusi Z-Wave 500 seeria osas.

POPP Z-Weather tuule ja ilmajaama andur manuar ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0401 kg
Mõõtmed30 × 12,1 × 33 cm
Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

HIND

202,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele