fbpx

Tooted

Pistikupesa Fibaro Wall Plug Type F White FGWP-102

Kaubamärk:

HIND

60,70 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Nutikas kaugjuhitav adapterpistik, mis suudab juhtida ja jälgida mistahes elektriseadet.

Tootekood: ZWFIBEFGWPF

Kategooria:

Kirjeldus

Pistikupesa Fibaro Wall Plug Type F White FGWP-102

 

Pistikupesa Fibaro Wall Plug Type F – Sa oled juba teel tööle ega mäleta, kas triikraud jäi enne lahkumist välja lülitatud? Pistikupesa Fibaro Wall Plug Type White FGWP-102 abil ei pea sa kunagi selliste asjade pärast muretsema. Wall Plug’i abil saad triikraua kiiresti välja lülitada mistahes kohast. FIBARO Wall Plug on intelligentne kaugjuhitav adapterpistik, mis suudab juhtida ja jälgida mistahes elektriseadet. Tänu energiamõõtmise funktsioonile saad tuvastada kõik suure energiakuluga seadmed oma kodus.

 

 • Energiakulu mõõtmise funktsioon
 • LED-rõngas näitab energiatarbimise taset
 • Ülekoormuse hoiatus
 • Lihtne Plug & Play paigaldus
 • Juhtmevaba sisse/välja juhtimine mis tahes elektriseadmele
 • Juhtmevaba tehnoloogia: Z-Wave Plus

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad hiljuti tutvustatud “GEN5” Z-Wave riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud omadusi ja võimeid, mis parandavad lõppkasutaja kogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on olnud turgu juhtiv interoperatiivsete nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega tugevdati Z-Wave ökosüsteemi uute võimalustega, sealhulgas suurenenud leviala, pikendatud aku tööiga, üle õhu uuendamine (OTA), lisakanalid raadiosides ja palju muud.

Tooted, millel on Z-Wave Plus™, on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema enese parandamise võime ja pikema aku tööea osas. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Allianss seeriat pakendil olevaid logosid, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave 500. seeria täiustatud võimeid.

Pistikupesa Fibaro Wall Plug Type F White FGWP-102 manual Eng

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0088 kg
Mõõtmed6,5 × 6,5 × 7,5 cm
Maksimaalne koormus

2,500 W

Energiakulu mõõtmise funktsioon

Jah

LED-rõngas näitab energiatarbimise taset

Jah

Ülekoormuse hoiatus

Jah

HIND

60,70 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele