fbpx

Tooted

Philio väli liikumisandur magnetiga

Kaubamärk:

HIND

54,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Liikumisandur välitingimustes kasutamiseks magneti ja läätsega.

Tootekood: ZWPHIEPSP05D

Kategooria:

Kirjeldus

Philio väli liikumisandur magnetiga

 

Philio välistingimustes kasutatav liikumisandur on kompaktse disainiga ja tuvastab liikumise kuni 10 meetri kaugusel. Liikumisandurit saab lihtsasti paigaldada magnetiga seinakinnituse abil. Philio väli liikumisandur magnetiga võimaldab paigutada anduri märkamatult eluruumi, lülitades näiteks valguse automaatselt sisse. Lisaks saate seda kasutada häirestsenaariumide jaoks. Philio väli liikumisandur magnetiga on sobilik välitingimustesse. Sellesse kuulub ka läätse kate. Kate võimaldab peita piirkonda, mida liikumisanduriga ei tohiks tuvastada.

 • Liikumisandur sfäärilise disainiga
 • Magnetiga seinakinnitus
 • 360° jälgitav ala
 • Kaitseklass: IP43 (ilmaolukindel)
 • Tarne ulatus: andur koos patareiga, seinakinnitus, läätse kate
 • Toiteallikas: CR123 patarei
 • Traadita tehnoloogia: Z-Wave Plus

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud omadusi ja võimeid, mis suurendavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu interoperatiivsete nutikate koduseadmete alal alates esimesest 2004. aastal sertifitseeritud Z-Wave tootest. GEN5 ehk Z-Wave 500 seeria riistvaraplatformi tutvustamisega sai Z-Wave oma ökosüsteemi täiendatud uute võimalustega, sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, üle õhu uuendamise (OTA), lisakanalite ja muuga.

Z-Wave Plus™ tootekomplektid on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijate, koduomanike, integraatorite ja teenuseosutajate jaoks pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid, nagu kiiremad ja lihtsamad paigaldused, ulatuslikumad seadme profiilid, parem iseparanemine ja pikem aku tööiga. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Alliance seeriat pakendi logodega, mis paigutatakse igale Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootele, informeerides tarbijaid, et see toode sisaldab Z-Wave 500 seeria täiustatud võimeid.

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,100 kg
Mõõtmed4,8 × 8,3 × 6,8 cm
Toiteallikas

CR123 patarei

Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

HIND

54,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele