fbpx

Tooted

Nutikas WiFi pikendusjuhe TESLA Smart Home 3 pesa+ 4 USB

Kaubamärk:

HIND

47,60 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Nutikas pistik kuni 3 seadme ühendamiseks 4 USB pesaga.

Tootekood: ZWTSLLSPL3

Kategooria:

Kirjeldus

Nutikas WiFi pikendusjuhe TESLA Smart Home 3 pesa 4 USB

 

Nutikas WiFi pikendusjuhe TESLA Smart Home 3 pesa 4 USB – Kui soovid kaugjuhtida rohkem seadmeid. See võimaldab sul juhtida kuni seitse seadet eraldi, jälgides samal ajal voolu ja energiatarbimist. See võimaldab sul majapidamise majandust paremini optimeerida ja säästa energiakulude arvelt.

Pidev ülevaade Sinu energiatarbimisest

Nutikas pistik võimaldab sul täpselt jälgida, kui palju elektrit selles voolab. Saad andmeid jälgida igal ajal.

Eraldi juhtimine

Võid juhtida pesasid ja USB-pesasid eraldi. Saad seega mugavalt hallata iga seadet, mis on nutikas WiFi pikendusjuhe TESLA Smart Home 3 pesa 4 USB ga ühendatud.

Laialdased automatiseerimisvõimalused.

Tänu TESLA Smart rakendusele oma telefonis saad seadistada individuaalsed pesad ja USB-pesad vastavalt vajadusele. Seadistamine on lihtne – see ei võta rohkem kui mõni minut.

Lihtne kasutada

Halda kõiki pesasid ja USB-pesasid ühe rakenduse abil oma iOS või Android telefonis või tahvelarvutis. Saad juhtida iga pesa ja USB-pesa eraldi. Lisaks näitab rakendus sulle igal ajal ja igal pool, kas pesa või pesa on hetkel sisse või välja lülitatud. Seega ei tekita ununenud triikraud sulle enam muret. Nutikas pistik võib muuta sinu kodu mitte ainult targemaks, vaid ka turvalisemaks elupaigaks.

Abilised suurimaks mugavuseks

TESLA Smart rakendust, mis juhib nutikat pistikut, saab ühendada nutikate isiklike abilistega nagu Google Assistant või Amazon Alexa. Need võimaldavad sul seadet hääljuhtimisega juhtida, muutes pistiku kasutamise veelgi lihtsamaks.

Kuni 3 seadet 4 USB pesaga.

Halda kõiki pesasid ja USB-pesasid ühe rakenduse abil oma iOS või Android telefonis või tahvelarvutis.

Tavalised seadmed nutikaks

Rakenduse abil pakub nutikas pistik palju automatiseerimisvõimalusi. Üks selle suurepäraseid eeliseid on võime muuta isegi tavalised seadmed nutikateks seadmeteks. Võimalus juhtida iga pesa eraldi on kasulik näiteks siis, kui ühes pesas on tavaline lamp ja teises traadita kõrvaklapid. Sel hetkel saad hakata kaugjuhtimisega kõrvaklappe laadima ilma lampi sisse lülitamata.

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

HIND

47,60 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele