fbpx

Tooted

Nutikas topelt WiFi pistik TESLA Smart Home

Kaubamärk:

HIND

28,40 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Nutikas pistik, kuhu saad ühendada korraga kuni kaks seadet.

Tootekood: ZWTSLLSPL

Kategooria:

Kirjeldus

Nutikas topelt WiFi pistik TESLA Smart Home

 

Nutikas topelt WiFi pistik TESLA Smart Home – Nutikas pistik, kuhu saad ühendada korraga kuni kaks seadet. See pakub sulle pidevat ülevaadet mitte ainult ühendatud seadmetest, vaid ka energiatarbimisest. See võimaldab sul majapidamise majandust optimeerida ja raha kokku hoida.

TESLA Smart rakendus

Nutika pistiku juhtimiseks on sul vaja ainult nutitelefoni või tahvelarvutit. Laadi alla TESLA Smart rakendus, mis võimaldab sul hõlpsasti juhtida kõiki oma TESLA nutiseadmeid ühe seadme abil.

Iga pistiku eraldi juhtimine

Pistik suudab eristada individuaalseid sisendeid, nii et saad otsustada, millised neist peaksid olema sisse või välja lülitatud. Või seadista need erinevalt.

Isiklikud assistendid

Saad rakenduse ühendada ka nutikate isiklike assistentidega, mis teeb nutika pistiku kasutamise veelgi lihtsamaks, võimaldades hääljuhtimist.

Kaks pistikut, kaks korda rohkem võimalusi

Rakendus näitab alati, milline su pistikutest on hetkel sisse lülitatud või mis sellega toimub. Saad neid alati eraldi juhtida ja automatiseerida. Nii et kui ühes pistikus on tavaline lamp ja teises nutikell, saad kaugjuhtimisega hakata nutikella laadima ilma lambi sisse lülitamata.

Juhtimine kõigile

TESLA Smart rakendus on täielikult ingliskeelne, nii et selle kasutamine on väga lihtne. Saad individuaalseid funktsioone seadistada mõne minutiga. Kui oled ühendanud selle Google Assistanti ja Amazon Alexaga, saad nutiseadmeid juhtida ka häälega. See teeb terve su nutika kodu veelgi nauditavamaks.

Ühendamiseks kuni kahele seadmele

See annab sulle pideva ülevaate ühendatud seadmetest, praegusest ja pikaajalisest tarbimisest.

Hoia silma peal oma energiatarbimisel

Nutikas pistik annab sulle pideva ülevaate sellest, kui palju elektrit kasutatakse. Mitte ainult hetkel, vaid ka pikas perspektiivis. Saad kaugjuhtimisega välja lülitada seadme, mis ei pea töötama. Saad ka õigel ajal tuvastada, kui seade tarbib rohkem kui vaja. Pistikul endal on maksimaalne pinge 230 V ja maksimaalne vool 16 A.

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0178 kg
Mõõtmed11,5 × 11,2 × 6 cm
Maksimaalne koormus

16 A / 3680 W

Toiteallikas

220‒240 V AC 50 Hz

Töötemperatuur

0‒35 °C

Tööniiskus

5–65 %

Ühenduvus

Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n

Rakendus TESLA Smart

Google Android 6.0+, Apple iOS 11.0+

HIND

28,40 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele