fbpx

Tooted

Nutikas implantaat Fibaro FGBS-222

Kaubamärk:

HIND

48,80 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: ZWFGBS222

Kategooria:

Kirjeldus

Nutikas implantaat Fibaro FGBS-222

 

Nutikas implantaat Fibaro FGBS-222 – Otsid tõelist mitmekülgset seadet? Siis oled FIBARO nutika implantaadi juures täpselt õige seadme leidnud.

Olenemata sellest, kas soovid juhtida oma garaaži ust või küttesüsteemi, kasutada seda nutika täiendusena oma häiresüsteemile või lihtsalt muuta iga koduseade nutikaks. FIBARO nutikas implantaat saab ühendada ka aias olevate anduritega, mis tähendab, et nutikas kodu ei piirdu vaid esiku uksega.

Kui edasiarendus Universaalsest binaarsensorist, juhib FIBARO nutikas implantaat ühendatud seadmeid, saab kasutada stseenide juhtimiseks, omab temperatuuriandurit ja on ühilduv binaarsete anduritega.

Lisaks seadmete juhtimisele (SISSE/VÄLJA) loeb seade andurite andmeid ja tugevdab olemasolevat Z-Wave võrku.

 • Ühendatud seadmete juhtimine
 • Ühendus 2x 2-traadilise analooganduriga, 2x 3-traadilise analooganduriga, 2x binaaranduriga
 • Ühendus kuni 6x digitaalse temperatuurianduriga Dallas DS18B20 või 1x temperatuuri ja niiskuse andur DHT-22
 • 2x potentsiaalivaba väljundit
 • 2x 0-10V või digitaalset sisendit, 1x 1-traadiline sari-sisend
Z-Wave Plus™

on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mis on mõeldud aitama tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud omadusi ja võimeid, mis parandavad lõppkasutaja kogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on olnud turgu juhtiv interoperatiivsete nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega tugevdati Z-Wave ökosüsteemi uute võimalustega, sealhulgas suurenenud leviala, pikendatud aku tööiga, üle õhu uuendamine (OTA), lisakanalid raadiosides ja palju muud.

Tooted, millel on Z-Wave Plus™, on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema enese parandamise võime ja pikema aku tööea osas. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Allianss seeriat pakendil olevaid logosid, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave 500. seeria täiustatud võimeid.

S2 alus on kõik, mida vajate nutikodu jaoks: uusim Z-Wave versioon, mis vähendab energiatarbimist võrreldes vanemate Z-Wave seadmetega, ja juhtmevaba kommunikatsioon. S2 teeb kõike seda ja laiendab Z-Wave maailma:

Täiustatud krüpteerimine (AES 128-bitine) Suurem turvalisus häkkerirünnakute vastu Parem aku tööiga Kiirem suhtlus seadmete vahel

Nutikas implantaat Fibaro FGBS-222 manuaal ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal 0029 kg
Mõõtmed 6,5 × 6,5 × 3 mm
Toiteallikas

9-30V DC ±10%

Väljundpinge

30V DC / 20V AC ±5%

Juhtmevaba tehnoloogia

Z-Wave

HIND

48,80 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele