fbpx

Tooted

Homey Pro nutikodu keskus

Kaubamärk:

HIND

453,40 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Maailma kõige arenenum, kuid samas kasutajasõbralik nutikodu keskus.

Tootekood: ZWATHEHOMEY03PRO

Kategooria:

Kirjeldus

Homey Pro nutikodu keskus

 

Homey Pro nutikodu keskus on maailma kõige arenenum, kuid samas kasutajasõbralik nutikodu keskus. Homey Pro ühendab erinevate brändide ja tehnoloogiate tooted ühtseks tervikuks, võimaldades neil omavahel suhelda. Ühenda oma nutikodu seadmed Homey Proga ja juhi, kontrolli ning automatiseeri neid kõiki lihtsasti Homey rakenduse kaudu.

KÕIK KODUS ÜHENDATUD

Ühenda oma nutikodu seadmed Homey Proga. Juhi oma kodu kogu maailmast. Kontrolli ja automatiseeri seadmeid, vaata reaalajas ja ajaloolist energiakasutust ning saa andurite hoiatusi.

SINU KODU, SINU REEGLID

Lülita terve kodu ühest nupuvajutusest välja. Mängi automaatselt muusikat, kui jõuad koju. Loo voogusid otse Homey rakenduses oma telefonil või loo täpsemaid voogusid Homey veebirakenduses.

SINU LEMMIKBRÄNDID

Homey Pro 2023 nutikodu keskus töötab üle 50 000 seadmega enam kui 1000 brändilt. Vali omale meelepärased nagu Sonos, Philips Hue, Spotify Connect, IKEA, Yale, Tado, Siemens, Dyson, Withings, Shelly, Aeotec, Nuki, Somfy, Xiaomi, FIBARO, Qubino, Netatmo, TP-Link, Danalock ja paljud teised. Tänu Homey avatud platvormile lisatakse uusi seadmeid igapäevaselt ning Homey Pro toetab nii ametlikke kui ka kogukonna loodud Homey rakendusi.

KAHEKSA TEHNOLOOGIAT ÜHES LOKAALSES KESKUSES

Homey Pro 2023 nutikodu keskusel on Wi-Fi, Zigbee, Z-Wave Plus, Infrapuna, 433 MHz RF, BLE, Matter ja Thread tehnoloogiad. See on rohkem protokolle kui ühelgi teisel nutikodu keskusel. Kõik need on kontrollitud lokaalselt: Homey Pro töötleb kõik andmed kohapeal. Sinu andmed salvestatakse Homey Pro enda seadmesse ning pilve sõltuvus on minimeeritud.

VÕIMAS ENERGIASÄÄST

Automaatika abil saad energiat säästa või planeeri oma seadmete kasutust päikeseenergia tootmise või dünaamiliste hindade järgi. Säästa oma energiarvet, ilma et peaksid loobuma mugavusest.

 • Nutikodu keskus koos 8 suhtlusprotokolliga
 • Suhtlusprotokollid: Wi-Fi (2.4GHz ja 5GHz), Bluetooth LE, Zigbee, Z-Wave (Plus, S2), Infrapuna, 433 MHz RF (KlikAanKlikUit, Nexa, Telldus, Somfy RTS…), Matter, Thread (Q3 2023), Ethernet (valikuline adapteriga)
 • Isikuandmete töötlemine: kohalik. Profiilimine ja muud privaatsuse rikkumised on välistatud
 • Häälassistendi ühilduvus: Google Assistant, Amazon Alexa, Siri otseteed, HomeKit (eksperimentaalne)
 • Juhtimisvõimalused: Nutitelefon: iOS, Android; Tahvelarvuti: iOS, Android; Arvuti (PC / Mac / Linux): Universaalne veebirakendus; Muud: Apple Watch, iOS Android vidinad, häälassistendid (vt eespool)
 • Karbis sisaldub: Homey Pro, USB-C toiteadapter, USB-C toitekaabel, kiirjuhend

Z-Wave Plus™ V2 on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mis on mõeldud tarbijatele abiks, et tuvastada tooteid, mis kasutavad hiljuti tutvustatud “GEN7” Z-Wave riistvaraplatvormi, tuntud ka kui 700. seeria või 7. põlvkonna Z-Wave kiipe. Z-Wave Plus™ V2 sertifitseeritud lahendused pakuvad mitmeid eeliseid, mis suurendavad kasutajasõbralikkust ja muudavad Z-Wave lahenduste paigaldamise ja seadistamise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest aastal 2004 on Z-Wave tõusnud turu liidriks interoperatiivsete nutikate seadmete valdkonnas koduvõrkudes. Uue Z-Wave 700. seeria tutvustamisega on Z-Wave ökosüsteem laienenud uute funktsioonidega, nagu suurenenud ulatus, pikem aku tööaeg, Over The Air uuendused (OTA) ja täiendavad RF-kanalid.

Tooted, millel on Z-Wave Plus™ V2, on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad Z-Wave Plus™ V2 täiustused märkimisväärseid eeliseid, lühemate ja lihtsamate paigalduste, laiemate seadme profiilide, parema iseparanevuse ja pikema aku tööea osa

Homey Pro nutikodu keskus manual ENG

Toodet on võimalik osta ka järelmaksuga.

Lisainfo

Kaal0,650 kg
Mõõtmed12,5 × 12,5 × 3,3 cm
Mooduli tüüp

mitmikprotokolliline koduautomaatika süsteemi juhtimismoodul

Protsessor

1 GHz ARMv7

Mälumaht

4 GB

Operatiivmälu (RAM)

512 MB RAM

Juhtmevaba ühenduvus

Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4 GHz Bluetooth 4.0 Low Energy ZigBee 2.4 GHz Z-Wave Plus 868 MHz 433 MHz 868 MHz Infrapuna vastuvõtja Infrapuna saatja (6 tk)

Kiirendusmõõtja

integreeritud

Audio väljund

Sisseehitatud kõlar Stereo kõrvaklapi pesa 3,5 mm

Toitekaabel

USB A kuni Mini-USB B, 1,8 m

Toide

DC 5V USB (adapter on kaasas)

HIND

453,40 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele