fbpx

Tooted

Homey Bridge nutikas keskus

Kaubamärk:

HIND

81,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Homey Bridge on uus nutikas keskus, mis kasutab armastatud Homey rakendust juhtimiseks ja automatiseerimiseks.

Kategooria:

Kirjeldus

Homey Bridge nutikas keskus

 

Homey Bridge nutikas keskus on Zigbee, Z-Wave Plus, Wi-Fi, Bluetooth, 433 MHz ja infrapuna ning see kasutab armastatud Homey rakendust juhtimiseks ja automatiseerimiseks.

See kõlab nagu Homey Pro nutikodu keskus, kuid on mõningaid olulisi erinevusi. Alustame kujundusest, mis on täiesti erinev. See on nüüd läikiv must, millele on lisatud alumiiniumi. Loomulikult on ka ikooniline RGD LED-ring endiselt olemas, kuid see on nüüd tagasihoidlikum.

Peamised erinevused Homey Bridge nutikas keskus ja Homey Pro nutikodu keskuse vahel:

Homey Bridge’i rakenduste pood on rangemalt kontrollitud. See tähendab, et Homey Bridge’i rakendused on kvaliteetsemad, kuid neid võib olla vähem, eriti pro- või nišiseadmete ja -kasutusjuhtumite jaoks. Siiski toetatakse endiselt kümneid tuhandeid tooteid! Homey Bridge töötab oma loogika ja intelligentsusega pilves. See tähendab, et Homey Bridge sõltub toimiva internetiühenduse olemasolust, nagu nutikate termostaatide, häälassistendite ja Chromecastide puhul. MÄRKUS: See EI tähenda, et privaatsuse osas tehakse kompromisse. Kasutajate isikuandmed on endiselt piiratud ja Homey ei kasuta isikuandmeid edasimüümiseks, profiilimiseks ega muudeks varjukateks eesmärkideks. Homey Bridge sisaldab kolme kuu jooksul Homey Premiumi. Aktiivne Homey Premiumi tellimus hinnaga 2,99 EUR kuus on vajalik rohkem kui viie seadme ühendamiseks Homeyga. Kasutajad saavad alati kasutada kuni viit seadet tasuta, ilma igasuguse tellimuseta ja piiramatu arvu Homey vooge. Kasutajakogemus Homey Bridge’i ja Pro jaoks on suuresti sarnane. Enamus seadmeid on toetatud mõlemal tootel ning neil on sama Homey rakendus juhtimiseks ja automatiseerimiseks.

Homey Bridge toetab järgmisi tehnoloogiaid:

 • Zigbee
 • Z-Wave Plus
 • Wi-Fi
 • Bluetooth
 • 433 MHz
 • Infrapuna

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave’ina. Z-Wave Plus’i sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud komplekti laiendatud funktsioone ja võimeid, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ning teevad Z-Wave’i paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Alates esimese Z-Wave’i toote sertifitseerimisest aastal 2004 on Z-Wave juhtinud turgu ühilduvate nutikate koduseadmete valdkonnas. GEN5 tutvustamisega tugevdati Z-Wave’i ökosüsteemi uute võimalustega – sealhulgas suurenenud leviala, pikem aku kasutusaeg, Over-The-Air uuendamine (OTA), täiendavad RF-kanalid ja muud.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik ühilduvus olemasolevate Z-Wave’i toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, laiemate seadmeprofiilide, parema enesehäälestuvuse ja pikema aku kasutusea osas. Uue Z-Wave Plus’i sertifitseerimisprogrammiga tutvustab Z-Wave’i liit ühenduse uut sari pakendimärke, mis paiknevad iga Z-Wave Plus™ sertifitseeritud toote juures, teavitades tarbijat selle toote täiustatud võimetest, mis pärinevad Z-Wave 500 seeria võimalustest.

Lisainfo

Kaal0,530 kg
Mõõtmed12,7 × 12,7 × 3,5 cm
Z-Wave tehnoloogia

Z-Wave Plus (Gen 5) 868,42 MHz

IoT - Asjade Internet

Traadita kommunikatsioon

ZigBee

2,4 GHz

WiFi

2,4 GHz

Bluetooth

madala energiatarbega

Infrapuna (IR)

IR-kommunikatsioon mitme seadmega

Toiteallikas

Kaablipõhine toide

Kasutusala

Siseruumides

IP hinnang

IP20

HIND

81,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele