fbpx

Tooted

Häirekell Aeotec Siren 6

Kaubamärk:

HIND

78,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: ZWAEOEZW164

Kategooria:

Kirjeldus

Häirekell Aeotec Siren 6

 

Häirekell Aeotec Siren 6 teeb sinu kodu nutikamaks ja turvalisemaks. Aeotec Siren 6 lisab sinu Nutikale Kodule täiendava ohuteguri. Koos teiste Z-Wave seadmetega hoiatab visuaalselt atraktiivne häirekell erinevate olukordade eest akustiliste (110 dB) ja visuaalsete signaalidega. Kas siis vee pääseb keldrisse, köögis areneb suits või öösel on uks lahti, häirekell juhib su tähelepanu kõikidele nendele silmatorkavatele omadustele.

Lisaks alarmfunktsioonidele saate häirekellu kasutada ka uksekellana. Aeotec Siren 6 mängib 30 erinevat signaaltöötlust, mis on määratletud väravas olevate parameetrite kaudu. Kokkuvõttes töötab see seade eriti hästi igasuguse akustilise ja visuaalse hoiatusena sinu Nutikas Kodus. Aeotec Siren 6 toiteallikas töötab lihtsalt pistikupesast või patareidega. Tänu oma kvaliteetsele disainile sobib häirekell hästi su ruumidesse ega jää praktiliselt märkamatuks.

 • Häirekell akustilise ja visuaalse hoiatussignaaliga
 • Võib kasutada ka uksekellana
 • 30 eelseadistatud signaalitooni
 • Kuni 110 dB

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave’i riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud omadusi ja võimeid, mis parandavad lõppkasutaja kogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on olnud turgu juhtiv interoperatiivsete nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimese Z-Wave’i toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave’i 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega tugevdati Z-Wave’i ökosüsteemi uute võimalustega – sealhulgas suurenenud leviala, pikendatud aku tööiga, üle õhu uuendamise (OTA), lisakanalid raadiosides ja palju muud.

Z-Wave Plus™-iga tooted on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave’i toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused suurt kasu – kiiremad ja lihtsamad paigaldused, ulatuslikumad seadmete profiilid, parendatud enese parandamine ning pikem aku tööiga. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave’i Liit seeriat pakendil olevaid logosisuid, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, informeerides tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave’i 500. seeria täiustatud võimeid.

S2 alus on kõik, mida vajate nutikodu jaoks: uusim Z-Wave versioon, mis vähendab energiatarbimist võrreldes vanemate Z-Wave seadmetega, ja juhtmevaba kommunikatsioon. S2 teeb kõike seda ja laiendab Z-Wave maailma:

 • Täiustatud krüpteerimine (AES 128-bitine)
 • Suurem turvalisus häkkerirünnakute vastu
 • Parem aku tööiga
 • Kiirem suhtlus seadmete vahel

Häirekell Aeotec Siren 6 manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal 0275 kg
Mõõtmed 10,5 × 16,5 × 5,4 mm
Toiteallikas

230V

Patarei käitus

1x PT502035 (400mAh) (ainult üleminekuks)

Turvastandard

S2

Juhtmevaba tehnoloogia

Z-Wave Plus

HIND

78,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele