fbpx

Tooted

FIBARO Walli Roller Shutter juhtmoodul

Kaubamärk:

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: ZWFIBEFGWREU111

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO Walli Roller Shutter juhtmoodul

 

FIBARO Walli Roller Shutter juhtmoodul – kasutatakse ruloode, markiiside, kardinate ja teiste vahelduvvooluga varustatud mootorite juhtimiseks. Väike paigaldatav moodul on ühendatud optiliselt atraktiivse lülitiga, mis ühe klõpsuga saab juhtida kõiki teie kardinaid ja reageerida reaalajas muutuvatele keskkonnatingimustele.

FIBARO Walli Roller Shutter juhtmoodul mõõdab nii aktiivset võimsust kui ka energiatarbimist. LED-rõngaga antakse teavet praeguse energia tarbimise kohta.

Paigaldus on lihtne ja saab teha vastavalt teie individuaalsetele soovidele. Kasutage kaasasolevat lülitit või oma lülitiseeriat (GIRA System 55**, Legrand Celiane, Schneider)

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud laiendatud omaduste ja võimete komplekti, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Alates esimesest Z-Wave tootest, mis sertifitseeriti aastal 2004, on Z-Wave juhtinud turul koostöös töötavate nutikate koduseadmete valdkonda. GEN5 tutvustamisega sai Z-Wave 500. seeria riistvaraplatformidega uusi võimalusi, sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku kasutusiga, üle õhu uuendamise (OTA), täiendavaid RF-kanaleid ja muud.

Z-Wave Plus™ tootepaketid on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijate, koduomanike, integraatorite ja teenusepakkujate jaoks pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid, kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema iseparanemise ja pikema aku kasutusiga näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammiga tutvustab Z-Wave liit oma tootepakenditel sari logod, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel ning teavitavad tarbijat, et see toode sisaldab endas täiustatud võimalusi Z-Wave 500. seeria jaoks.

FIBARO Walli Roller Shutter juhtmooduli manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0190 kg
Mõõtmed8,6 × 8,6 × 5 cm
Toitepinge

110 – 230V, 50/60Hz

Turvalisus

lubatud

Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele