fbpx

Tooted

FIBARO üleujutuse andur

Kaubamärk:

HIND

60,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Universaalne, Z-Wave Plus ühilduv, üleujutuse ja temperatuuriandur.

Tootekood: ZWFIBEFGFS101ZW5

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO üleujutuse andur

 

Fibaro Üleujutuse Andur on universaalne, Z-Wave Plus ühilduv, üleujutuse ja temperatuuriandur. Seadet saab toita patareiga või 12/24V DC toiteallikaga. Üleujutuse häire edastatakse Z-Wave võrguseadmetele või lisaks väline süsteemile NC kontakti avamise kaudu. Seadmel on sisseehitatud temperatuuriandur, mis võimaldab jälgida ümbritsevat temperatuuri.

Paar päeva järjest sajab vihma ja vesi ujutab keldri üle? Üleujutuse andur saadab teile teavet juhtumi kohta niipea, kui esimesed tilgad tuvastatakse. Nüüd saate alati väga kiiresti reageerida, et vältida tõsiseid kahjustusi. FIBARO üleujutuse andur on ilusaim ja funktsionaalseim üleujutuse andur, mis kunagi on valmistatud. Z-Wave ühilduv FIBARO üleujutuse andur kaitseb teie kodu veekahjustuste ja üleujutuste eest. Üleujutuse andur on kujundatud paigaldamiseks põrandale või seinale.

 • Väga lihtne Plug and Play paigaldus ilma puurimise ja juhtmestikuta
 • Võib paigaldada kõikjale, üleujutuse anduri kontakte saab pikendada juhtmega
 • Tuvastab veerohu enne, kui see muutub probleemiks
 • Teavitab ohtlikust üleujutusest, kaldest või järsust temperatuuri muutusest
 • Lööb käima mobiilse teavituse
 • Sobib kokku kõikide Z-Wave võrgukontrolleritega
 • Töötab patareidega kuni 2,5 aastat
 • Võimalus integreerida mistahes traditsioonilise häire- või alarmsüsteemiga

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mis on loodud selleks, et aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud hulka täiendavaid omadusi ja võimeid, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ning teevad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu kooskõlastatavate nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega sai Z-Wave ökosüsteem uusi võimalusi – sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, üle õhu värskendamine (OTA), lisaradionoodid ja palju muud.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik ühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integreerijatele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiendused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, laiendatud seadme profiilide, parendatud enese-parandamise ja pikema aku tööea näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Alliance seeriat pakendi logodega, mis ilmuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijaid, et see toode sisaldab täiustatud võimalusi Z-Wave 500 seeria osas.

FIBARO üleujutuse andur manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal 0,105 kg
Mõõtmed 7,2 × 7,2 × 2,8 mm
Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

Toide

CR123A patarei

Väline toide

12-24 VDC

Väljundterminali pinge

40V (AC või DC) maksimaalselt

Väljundterminali vool

25 mA maksimaalselt

Mõõdetav temperatuur

-20 kuni +100°C

Mõõtmed (diameeter x kõrgus)

72 x 28 mm

HIND

60,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele