fbpx

Tooted

FIBARO Ukse-Akna Andur 2

Kaubamärk:

HIND

53,60 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Traadita, patareitoitel, Z-Wave Plus ühilduv magnetkontaktandur.

Tootekood: ZWFIBEFGDW0021

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO Ukse-Akna Andur 2

 

FIBARO Ukse-Akna Andur 2 on traadita, patareitoitel, Z-Wave Plus ühilduv magnetkontaktandur. Seadme oleku muutmine saadab automaatselt signaali Z-Wave kontrollerile ja seotud seadmetele.

Andurit saab kasutada stseenide käivitamiseks ning seal, kus on vajadus teabe järele uste, akende, garaažiuste jms avamise või sulgemise kohta. Avamist tuvastatakse, kui eraldatakse anduri keha ja magnet.

Toode koosneb kahest elemendist. Üks osa on paigaldatud liikuvale osale aknast või uksest, teine osa paigaldatakse raamile. Seade tuleb lisada Z-Wave võrku kaugjuhtimispuldi või mõne muu Z-Wave kontrolleri abil. Kui toiming avastatakse, saadab andur signaali Z-Wave võrgu põhikontrollerisse.

  • Kompaktne ja ümar disain
  • Varustatud sisseehitatud temperatuurianduriga.
  • Saadaval 7 värvitoonis

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, tuntud ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud hulka laiendatud funktsioone ja võimeid, mis suurendavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave’i paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu koduste ühilduvate nutiseadmete osas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5 ehk Z-Wave 500 seeria riistvaraplatformi tutvustamisega tugevdati Z-Wave’i ökosüsteemi uute võimalustega – suurenenud leviala, pikem aku tööiga, kaugtarkvarauuendused (OTA), lisakanalid raadioside ja muud.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik ühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid – kiiremad ja lihtsamad paigaldused, ulatuslikumad seadme profiilid, parem eneseparandus ja pikem aku tööiga. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammiga tutvustab Z-Wave Alliance sarja pakendi logodega, mis paiknevad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijat selle toote parendatud võimalustest Z-Wave 500 seeria raames.

FIBARO Ukse/Akna andur 2 manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,010 kg
Mõõtmed1,8 × 7,1 × 1,9 cm
Toiteallikas

CR123 patarei

Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

HIND

53,60 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele