fbpx

Tooted

FIBARO suitsuandur

Kaubamärk:

HIND

65,70 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Fibaro suitsuandur on universaalne optiline Z-Wave suitsuandur.

Tootekood: ZWFIBEFGSD002

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO suitsuandur

 

FIBARO suitsuandur on maailma väikseim traadita suitsuandur, mis sulandub harmooniliselt ümbritsevaga. Tulekahju häiret teavitatakse helisignaaliga, visuaalse indikaatori vilkumisega ja Z-Wave häire- ning juhtimiskäskude saatmisega. Optiline andur tuvastab suitsu tulekahju varajases staadiumis, sageli enne leekide ilmumist ja temperatuuri märkimisväärset tõusu. Lisaks sellele on seadmel sisseehitatud temperatuuriandur, mis on programmeeritav.

Teiste Z-Wave seadmete, näiteks nutika seinapistiku abil saab põhjustaja automaatselt välja lülitada või seda saab väljastpoolt kodu mobiilseadme abil välja lülitada. See takistab tulekahju teket suitsust ja kallis tagajärgedest.

 • Väikseim Z-Wave suitsuandur märkamatult kaasaegse disainiga
 • Tuvastab suitsu ja järsu temperatuuri tõusu
 • Reguleeritav anduri tundlikkus
 • Mälu funktsioon tagab tulekahju uurimise võimaluse
 • Lihtne Plug & Play paigaldus

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mis on loodud selleks, et aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud hulka täiendavaid omadusi ja võimeid, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ning teevad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu kooskõlastatavate nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega sai Z-Wave ökosüsteem uusi võimalusi – sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, üle õhu värskendamine (OTA), lisaradionoodid ja palju muud.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik ühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integreerijatele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiendused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, laiendatud seadme profiilide, parendatud enese-parandamise ja pikema aku tööea näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Alliance seeriat pakendi logodega, mis ilmuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijaid, et see toode sisaldab täiustatud võimalusi Z-Wave 500. seeria osas.

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0112 kg
Mõõtmed6,5 × 6,5 × 2,8 cm
Toiteallikas

Aku (CR123)

Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

HIND

65,70 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele