fbpx

Tooted

FIBARO Smart moodul

Kaubamärk:

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Kaugjuhtimisega juhitav FIBARO Smart moodul on mõeldud elektriseadmete või ahelate sisse- ja väljalülitamiseks.

Tootekood: ZWFIBEFGS214

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO Smart moodul

 

FIBARO Smart moodul (FGS-214) on saadavalolevatest väikseim relee lüliti, seda saab juhtida nii kaugjuhtimise teel Z-Wave võrgu kaudu kui ka tavalise seinakommutaatori abil.

FIBARO Smart mooduli abil saate olemasolevad elektriseadmed (nt valgustus, õhutussüsteemid jne) integreerida Z-Wave võrku. Seega saab ühendatud seadmeid endiselt juhtida olemasoleva seinalüliti abil, kuid tänu Z-Wave’ile saab neid juhtida ka kaugjuhtimise, nutitelefoni või anduripõhise automatiseerimise abil.

FIBARO Smart moodul – Paigaldus

Kompaktne raadiomoodul paigaldatakse tavalise lüliti taga olevasse seinakarpi. Lüliti pole enam otsekohe koormusega ühendatud, vaid toimib sisendseadmena FIBARO moodulile, mis juhib koormust. Lüliti saadab kontrollsignaali sisestusse, mis juhib uuesti koormust. Lahendus toimib kõigi lülitite kujundustega. Võite kasutada hetkelise või lülituslülitit. Soovitatav on kasutada 65 mm sügavusega seinakarpe. Kuid väiksemaid karpe, mille sügavus on ainult 45 mm, saab kasutada ka siis, kui lüliti taga on piisavalt ruumi. Saadaval olev ruum sõltub traditsioonilise lüliti suurusest, seinakasti mõõtmetest ja sellesse paigutatud lisakaablite hulgast.

  • Töötab erinevat tüüpi lülitite ja nuppudega
  • Toimib Z-Wave signaali kordajana (kõik võrgus olevad mitte-akutoitega seadmed toimivad kordajatena, suurendades võrgu usaldusväärsust)
  • Toetab Z-Wave võrgu turvarežiime: S0 AES-128 krüptimisega ja S2 autentimisega PRNG-põhise krüptimisega
  • Sobib kasutamiseks kõigi Z-Wave Plus sertifikaadiga seadmetega ning peaks olema ühilduv selliste teiste tootjate seadmetega.

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud “GEN5” Z-Wave’i riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud hulka täiendavaid omadusi ja võimeid, mis parandavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave’i paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Alates esimese Z-Wave’i toote sertifitseerimisest aastal 2004. aastal on Z-Wave juhtinud turul ühilduvate nutikate koduseadmete valdkonda. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatformi tutvustamisega sai Z-Wave ökosüsteem uued võimalused – sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku kasutusiga, Over-The-Air uuendamise (OTA), täiendavad RF-kanalid ja palju muud.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik tagurpidi ühilduvus olemasolevate Z-Wave’i toodetega!

Tarbijate, koduomanike, integraatorite ja teenusepakkujate jaoks pakuvad need täiustused märkimisväärseid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, laiendatud seadmete profiilide, parema enesetervendamise ja pikema aku kasutusea näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave’i Liit uut seeriat pakendikujundusi, mis ilmuvad igale Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootele, teavitades tarbijat, et see toode sisaldab täiustatud Z-Wave 500. seeria võimeid.

FIBARO Smart moodul manual ENG

Lisainfo

Kaal 0,049 kg
Mõõtmed 3,827 × 4,25 × 2,03 mm
Toide

100-240V~ 50/60Hz või 24-30V DC

Nominaalne koormusvool

6.5A

Ühilduvad koormustüübid

ainult resistiivsed või hõõglambid

Aktiivne element

mikro-vahemiku relee μ

Juhtmete maksimaalne pikkus

3 meetrit

Soovitatav juhtmete ristlõike ala

0.2–2.0mm2 (24–14 AWG) (koormusvoolust sõltuvalt)

Töötemperatuur

0–35°C

Õhuniiskus

0–95% RH kondenseerumiseta

Raadioprotokoll

Z-Wave (500. seeria kiip)

Raadiosageduse vahemik

868.0–868.6MHz; 869.7–870.0MHz

Maksimaalne saatmisvõimsus

+5dBm

Ulatus

kuni 50m väljas, kuni 40m siseruumides

Paigaldamise ja kasutamise klassifikatsioon

Automaatne elektrijuhtimine kodumasinate või sarnaste seadmete jaoks

Töörežiim

Tüüp 1.B tegevus

Tarkvaraklass:

Klass A

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele