fbpx

Tooted

FIBARO Roller Shutter 3 juhtmoodul FGR-223

Kaubamärk:

HIND

78,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: ZWFIBEFGR223

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO Roller Shutter 3 juhtmoodul FGR-223

 

Fibaro Roller Shutter 3 juhtmoodul FGR-223 esindab Fibaro Groupi kolmanda põlvkonna Z-Wave Plus moodulit traadita juhtimiseks aknakatete, ruloode, garaažiuksede ja päikesevarjude üle. Selle väike suurus ja täiustatud tarkvara võimaldavad lihtsat paigaldust ja tagavad ühilduvuse kõigi tüüpi elektrimootoritega (vahelduvvooluga)!

Täiuslik kalibreerimine

Nüüd ei pea te teadma, millist tüüpi mootor teil on, et juhtida oma kardinaid, ruloosid või garaažiuksi, ega ka seda, kas see kasutab mehaanilist või elektrilist peatumissüsteemi. Fibaro Roller Shutter 3 töötab igasuguse vahelduvvooluga mootoriga!

Fibaro Roller Shutter 3 mooduli täiuslik kalibreerimine tagab selle, et moodul tuvastab täpselt teie kardinate või väravate asendi või oleku. Kalibreerimissüsteem takistab vale avatud/suletud asendi tuvastamist. Te saate isegi näha oma elektriliste ruloode nurka.

5 individuaalset töörežiimi täiuslikuks juhtimiseks

Juhtimise täiustamiseks on Fibaro Roller Shutter 3-l viis režiimi, mis võimaldavad tal vastavalt teie vajadustele täiuslikult juhtida mistahes ruloo, ruloode või garaažiuksi. Saate valida juhtmevaba juhtimisrežiimi, mis täpselt sobib teie seadme tüübi ja funktsionaalsusega. Juhtseade (Fibaro Home Center 2) kuvab iga režiimi koos oma ikooni ja konfiguratsiooniga.

Elava võimsuse jälgimine

Selle Z-Wave mooduli veel üheks kasulikuks omaduseks on võimsuse mõõtmise võimekus. Nagu paljude teiste Fibaro Z-Wave seadmetega, saab ka Roller Shutter 3 mõõta ühendatud seadme tegelikku ja koguvõimsuse tarbimist. Teie võimsuse tarbimine on alati kontrolli all ja saate võimsust efektiivsemalt kasutada!

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mis on loodud tarbijate abistamiseks toodete tuvastamisel, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave nime all. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud lisafunktsioonide ja võimete komplekti, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ja muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on olnud turuliider koostöös võimeliste nutikate koduseadmetega alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. Koos GEN5, Z-Wave 500 seeria riistvaraplatformi tutvustamisega sai Z-Wave ökosüsteem uusi võimeid – sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, Over-The-Air uuendamise (OTA), täiendavad raadiosageduse kanalid ja rohkem.

Tooted, millel on Z-Wave Plus™, on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema iseparanevuse ja pikema aku tööea osas. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Allianss seeriat pakendi logodega, mis on kantud igale Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootele, teavitades tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave 500 seeria täiustatud võimalusi.

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal 0050 kg
Mõõtmed 4,2 × 3,7 × 2,0 mm
Maksimaalne koormus

6,5A / 1 500W igal kanalil, üldkoormus 10A, 100 ~ 240VAC, 50/60Hz

Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

HIND

78,20 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele