fbpx

Tooted

FIBARO Radiaatori termostaadi stardikomplekt

Kaubamärk:

HIND

90,40 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Kruvitav radiaatori termostaat koos vabalt paigutatava temperatuurianduriga.

Tootekood: ZWFIBEFGT-START

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO Radiaatori termostaadi stardikomplekt

 

FIBARO Radiaatori termostaadi stardikomplekt sisaldab termostaadi pead ja samuti temperatuurianduriga radiaatori termostaadi temperatuuriandurit

FIBARO Termostaatpea on nutikas termostaatpea, mis juhib toa temperatuuri sisseehitatud või väliste andurite abil ning reguleerib soojust automaatselt vastavalt teie individuaalsetele eelistustele. See saab paigaldada kolme tüüpi termostaatilistele radiaatori klappidele ilma tööriistu kasutamata. Saate rakenduse kaudu luua ajakavasid, et hõlpsasti juhtida temperatuuri terve nädala jooksul. Lisaks FIBARO Heat Controller Termostaadi temperatuuriandurile on see veelgi täpsem sobiva temperatuuri reguleerimisel teie kodus.

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud „GEN5“ Z-Wave riistvara platvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud funktsioone ja võimeid, mis parandavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turu interoperatiivsete nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimesest Z-Wave tootest, mis sertifitseeriti 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega rikastati Z-Wave ökosüsteemi uute võimalustega, sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku kasutusiga, Over-The-Air uuendused (OTA), täiendavad RF-kanalid ja palju muud.

Tooted, millel on Z-Wave Plus™, on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integreerijatele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadmeprofiilide, parema enese-paranemise ja pikema aku kasutusea näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammiga tutvustab Z-Wave liit pakkimise logo sari, mis on lisatud igale Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootele, informeerides tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave 500. seeria täiustatud võimeid.

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,244 kg
Mõõtmed5,6 × 5,6 × 7,4 cm
Termostaadi toiteallikas

3,7 V Li-Poly akupakk (mittesüttiv), laetav Micro-USB kaabliga (ei kuulu komplekti)

Anduri toiteallikas

aku (CR2032) (komplekti osa)

Mõõtmed termostaadil (diameeter x sügavus)

56 x 74 mm (ilma adapterita), 56 x 87 mm (adapteriga)

Mõõtmed anduril (diameeter x sügavus)

38 x 12 mm

Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

Raadiosagedusriba

868 MHz ISM sagedusriba (ELi jaoks)

HIND

90,40 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele