fbpx

Tooted

FIBARO Double Switch 2 moodul

Kaubamärk:

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Double Switch 2 moodul kahe koormuse juhtimiseks kuni 1,5 kW (6,5 A) igaühe kohta.

Tootekood: ZWFIBEFGS223

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO Double Switch 2 moodul

 

FIBARO Double Switch 2 moodul aitab teil integreerida olemasolevaid elektrisüsteeme (nt valgustus, ventilatsioonisüsteemid) Z-Wave võrku. Seeläbi saab ühendatud seadmeid endiselt juhtida olemasoleva seinaklahviga, kuid tänu Z-Wave’ile kaugjuhtimispuldi, nutitelefoni või sensoripõhise automatiseerimise abil.

Kompaktne raadiomoodul paigaldatakse tavalise lüliti taha seinakarpi. Lüliti pole enam otsekohe koormustega ühendatud, vaid toimib sisendseadmena FIBARO sisestuse jaoks, mis juhib koormusi. Lüliti saadab ainult juhtimissignaali sisestusse, mis omakorda juhib koormusi. See lahendus töötab kõigi lülitidisainidega. Võite kasutada vajutus- või vahelduslülitit. Soovitatav on kasutada 65 mm sügavusega seinakarpe. Kuid väiksemate karbide korral, mille sügavus on vaid 45 mm, saab neid kasutada, kui lüliti taga on piisavalt ruumi. Saadaval olev ruum sõltub traditsioonilise lüliti suurusest, seinakarbi mõõtmetest ja sellesse karpi paigutatud täiendava juhtmestiku hulgast.

Integreeritud energiatarbimise mõõtmise funktsioon näitab, kui palju energiat ühendatud seade kasutab. Nii saate tuvastada energiatarbijad oma nutikas kodus.

 • Võimaldab Z-Wave juhtimist kahe sõltumatu valgusti või seadme jaoks
 • 6,5 A kanali kohta ja 10 A kogukoormus
 • Väga väike suurus võimaldab moodulitel sobida standardsetesse lülitikarpidesse (soovitatavalt 45 mm)
 • Iseseisev paigaldus (tee-ise)
 • Z-Wave Plus sertifitseeritud.
Mugavad pesad

Double Switch 2 on varustatud pesadega, millel on suurenenud ristlõige, mis võimaldab teil seda ühendada juhtmetega suurema läbimõõduga ning lihtsustada paigaldusprotsessi.

Kasutajasõbralik seadistusmenüü

Sisseehitatud RGB diood on hindamatu abivahend paigaldusprotsessi käigus. Valgus näitab, kas Double Switch 2 on võrku lisatud või eemaldatud. Samuti saate näha, kas kalibreerimine või uuendus õnnestus.

Tugevam signaal

Double Switch 2-l on suurenenud signaaliala, mis annab teile rohkem paigaldusvõimalusi ja suurenenud võrguulatuse.

Lihtne paigaldada

Lihtsalt asetage moodul ühenduskasti ja ühendage see olemasoleva paigaldusega. Mooduli miniatuurne suurus võimaldab seda paigutada paljudesse mugavatesse kohtadesse.

Stseenide haldamine

Isegi kõige keerukamad tegevused saab aktiveerida seadmega ühendatud seinaklahviga. Lihtsalt vajutage nuppu tuppa sisenemisel, see on sama loomulik kui tulede sisse lülitamine.

Nutikad teavitused

Double Switch 2-l on palju ohutusmeetmeid, mis takistavad pingelangust, ülekuumenemist või ülelaadimist. Selliste sündmuste korral saadab süsteem teile kohe teate.

Teavitus kasutamata seadmetest

Double Switch 2 võimaldab teil jälgida praegu mitteaktiivseid elektriseadmeid. Süsteem teavitab teid, kui jätate seadme töötama ja võimaldab teil selle kaugjuhtimisega välja lülitada.

Võimsuse mõõtmine

Uus Double Switch 2 võimaldab teil mõõta ühendatud koormuse võimsust ja energiat. Näete, kui palju energiat teie kodus kasutatakse selgete diagrammide kaudu ja kasutate seda teavet elektriarvete vähendamiseks.

Mobiilseade kaugjuhtimispuldina

Saate moodulit juhtida ja saada teavet koduarvutite ja mobiilseadmete kaudu. Double Switch 2 ei vaja funktsioneerimiseks kalleid juhtpaneelisid.

Hoolitseb teie laste eest

Kas olete vanem või kavatsete seda lähitulevikus saada? Teie laste õppe- ja mänguaega jälgimine ning nende lemmikmultimeedia automaatne aktiveerimine võib teid huvitada.

Teie kodu on seal, kus te olete

Double Switch 2 moodulit, nagu terve FIBARO süsteemi, saab juhtida ükskõik millisest maailma kohast. Te vajate ainult internetiühendust.

Märkus: Selle mooduli jaoks on vajalik 3-traadiline (sh neutraal) paigaldus. Väljund ei ole potentsiaalivaba, see ei võimalda kuiva kontakti juhtimist ega muud toitepinge juhtimist kui sisend.

FIBARO Double Switch 2 manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,052 kg
Mõõtmed2,0 × 3,8 × 4,2 cm
Raadioprotokoll

Z-Wave+

Traadita tehnoloogia

Z-Wave (868,42 MHz)

Raadiosignaali võimsus

kuni 1 mW

Pingetase

110 – 240 V AC

Maksimaalne koormus (kanali kohta)

6,5 A (resistiivne)

Maksimaalne kogukoormus

10 A (resistiivne)

Võimsuse tarbimine

< 0,8 W

Ülekoormuskaitse

nõutav väline 10 A automaat

Ulatus

kuni 50 m (väljas) ja 40 m (siseruumides)

Mõõtmed

43 x 38 x 20 mm

Töötemperatuur

0-35 °C

Stseenide haldus

1–3 vajutust ja klaviatuuri all hoidmise määramine neljale erinevale tegevusele

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele