fbpx

Tooted

FIBARO Dimmer 2

Kaubamärk:

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Valguse dimmerdamise moodul.

Tootekood: ZWFIBEFGD212

Kategooria:

Kirjeldus

FIBARO Dimmer 2

 

Mugavalt juhitav valguse reguleerimise moodul FIBARO Dimmer 2 on loodud töötama erinevat tüüpi valgusallikatega. Seda saab ühendada kahejuhtmelise või kolmejuhtmelise konfiguratsiooniga, nii et see saab töötada neutraalse juhtme olemasolu või puudumisega. FIBARO Dimmer 2 saab lülitada või reguleerida ühendatud valgusallika valgustust kas raadiolainete või otseselt sellega ühendatud lüliti kaudu.

Uus FIBARO Dimmer 2 on varustatud nutika valgusallika tuvastamise algoritmiga, mis lihtsustab seadistamist ja tagab seadme kõrge ühilduvuse. Seda saab kasutada lülitina mittereguleeritavate valgusallikate jaoks (kolmejuhtmelise ühenduse korral).

 • Täiustatud mikroprotsessori juhtimine
 • Rakendatud nutika valgusallika tuvastamise algoritm
 • Vastavate juhtimisrežiimide automaatne kohandamine ühendatud koormusele
 • Aktiivse võimsuse ja energia mõõtmise funktsionaalsus
 • Pehme käivitusfunktsioon
 • Mälu viimaste valgustustasemete seadete jaoks
 • Töötab erinevat tüüpi lülititega – hetkelised, lülituvad, kolmepoolsed jne

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave nime all. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud lisafunktsioonide ja võimete komplekti, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ning teevad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest aastal 2004 juhtinud turgu ühilduvate nutikate koduseadmetega. GEN5, Z-Wave 500 seeria riistvaraplatformi tutvustamisega sai Z-Wave ökosüsteem uusi võimeid – sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, Over-The-Air uuendamise (OTA), täiendavad raadiosageduse kanalid ja rohkem.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik tagurpidi ühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema iseparanevuse ja pikema aku tööea osas. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Allianss seeriat pakendi logodega, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave 500 seeria täiustatud võimalusi.

Fibaro Dimmeri manuaal Eng

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0,051 kg
Mõõtmed6,5 × 6,5 × 3,0 cm
Maks. koormus

250W, 110 ~ 240VAC, 50/60Hz

Ülekuumenemise ja ülepingekaitse

Jah

Juhtmestik

Neutraal on vajalik

Traadita tehnoloogia

Z-Wave Plus

Mõõtmed

42x38x20 mm

HIND

59,90 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele