fbpx

Tooted

Eurotronic õhukvaliteedi andur

Kaubamärk:

HIND

116,10 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: ZWEURE700088

Kirjeldus

Eurotronic õhukvaliteedi andur

 

Eurotronic õhukvaliteedi andur (VOC andur) oma ultranõrga disainiga pakub põhjalikku teavet (temperatuur, niiskus, VOC ppm-is ja CO2) ruumide õhukvaliteedi kohta, mis võimaldab teil tagada tervisliku elukeskkonna.

Temperatuur °C-s ja niiskus %. Hinnake temperatuuri ja suhtelist niiskust oma ruumides Eurotronic õhukvaliteedi anduri ja Z-Wave võrguga, et luua mugav siseruumide kliima. Õhukvaliteedi anduri abil on teil siseruumide kliima alati silme ees.

VOC ppm-is. “Lendlevad orgaanilised ühendid” on süsinikku sisaldavad gaasilised või aurustuvad ained. Teatud lendlevad orgaanilised ühendid võivad põhjustada haigusi, lisaks aurustuvad ehitusmaterjalidest (põrandad, laed), värvidest, lakidest, liimidest ja lahustitest. Eurotronic õhukvaliteedi anduri ja Z-Wave võrguga saate lihtsalt jälgida VOC taset, et tagada alati tervislik siseruumide keskkond.

CO2. Iga inimene eritab pidevalt hingamisel CO2-d. Liiga kõrge CO2 kontsentratsioon viib peavaludeni, keskendumisvõime kaotuseni ja vähendatud jõudluseni. Eurotronic õhukvaliteedi anduri ja Z-Wave võrguga saate alati CO2 sisu silme all hoida ja tagada igal ajal tervisliku ruumikliima.

 • Ultratiheda disainiga korpus
 • Kõrge täpsusega Šveitsi anduritehnoloogia kasutamine
 • Pakub järgmisi väärtusi: VOC (ppm), CO2, temperatuur (°C) ja niiskus (%), kastepunkt (°C)
 • Mitmevärviline LED märguannete andmiseks ventilatsioonisoovituste kohta
 • Toimimine pistikupesaga toiteallikaga
 • Toetab Z-Wave Plus S2-turvafunktsioone (krüpteerimine)
 • Z-Wave kordaja funktsioon
 • Komplekti kuulub: õhukvaliteedi andur Z-Wave Plus (VOC andur), mikro-USB-kaabel, kiirjuhend

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud omadusi ja võimeid, mis suurendavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu interoperatiivsete nutikate koduseadmete alal alates esimesest 2004. aastal sertifitseeritud Z-Wave tootest. GEN5 ehk Z-Wave 500 seeria riistvaraplatformi tutvustamisega sai Z-Wave oma ökosüsteemi täiendatud uute võimalustega, sealhulgas suurenenud leviala, pikenenud aku tööiga, üle õhu uuendamise (OTA), lisakanalite ja muuga.

Z-Wave Plus™ tootekomplektid on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijate, koduomanike, integraatorite ja teenuseosutajate jaoks pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid, nagu kiiremad ja lihtsamad paigaldused, ulatuslikumad seadme profiilid, parem iseparanemine ja pikem aku tööiga. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Alliance seeriat pakendi logodega, mis paigutatakse igale Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootele, informeerides tarbijaid, et see toode sisaldab Z-Wave 500 seeria täiustatud võimeid.

Eurotronic õhukvaliteedi andur manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal 0,082 kg
Mõõtmed 6,8 × 6,8 × 1,5 mm

HIND

116,10 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele