fbpx

Tooted

Eurotronic COMET Z-Wave Plus termostaat

Kaubamärk:

HIND

70,00 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Energiasäästlik kontroller, mis on ühilduv Z-Wave traadita standardiga.

Tootekood: ZWEURECOMET

Kategooria:

Kirjeldus

Eurotronic COMET Z-Wave Plus termostaat

 

Eurotronic COMET Z-Wave Plus termostaat on energiasäästlik kontroller, mis on ühilduv Z-Wave traadita standardiga. Selle regulaatoriga saab Z-Wave nutikat koduvõrku laiendada energiasäästliku komponendiga.

Sõltuvalt režiimist saab energiasäästlikku kontrollerit kasutada kütte termostaadina või toimida ainult aktuaatorina, kui juhtimine on välja lülitatud. Sisemise anduri mõõdetud temperatuur või ventiilimootori asend saab Z-Wave kaudu vastava värava kaudu tagasi teatada (arvestage ühilduvust oma Z-Wave väravaga).

Varustatud FLiRS-iga (Frequently Listening Receiver Slave), vastab energiasäästlik kontroller sissetulevatele käskudele (nt temperatuurimuutused) eriti lühikese ajaviivitusega.

 • Z-Wave Radiaatori Termostaat
 • FLiRS funktsioon
 • Valgustatud LED-ekraan
 • Kütte- ja säästmisaeg individuaalselt programmeeritavad
 • Lukustusnupp
 • Akna avamise tuvastus
 • Puhkusefunktsioon
 • Külmakahjustuse kaitsefunktsioon
 • Antikorrosioonifunktsioon

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad hiljuti tutvustatud ‘GEN5’ Z-Wave riistvaraplatformi, tuntud ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud hulka laiendatud funktsioone ja võimeid, mis suurendavad lõppkasutaja kogemust ning teevad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on olnud turuliider interoperatiivsete nutikate koduseadmete osas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest aastal 2004. Uue GEN5 Z-Wave 500. seeria riistvaraplatformi tutvustamisega sai Z-Wave ökosüsteem uusi võimeid – sh suurenenud leviala, pikenenud aku kestvus, Over-The-Air uuendused (OTA), täiendavad RF-kanalid ja palju muud.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik tagurpidi ühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijate, koduomanike, integraatorite ja teenusepakkujate jaoks pakuvad need täiendused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema eneseparanemise ja pikema aku kasutusaja osas. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammiga tutvustab Z-Wave’i liit uut pakendimärkide seeriat, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijat selle toote täiustatud võimetest Z-Wave 500. seeria osas.

Eurotronic COMET Z-Wave Plus termostaat manual ENG

Toodet on võimalik osta ka järelmaksuga.

Lisainfo

Kaal 0,217 kg
Mõõtmed 6,2 × 6,7 × 8 mm
Toiteallikas

2 x 1,5V LR6/Mignon/AA

Ühendus

M30 x 1,5 mm

Tarnekomplekt

Comet Z-Wave, Kiirjuhend, 2 LR6/Mignon/AA patareid, 3 plastikust adapterit (Danfoss RA, RAV, RAVL), kruvi

HIND

70,00 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele