fbpx

Tooted

Elektrooniline uksesulguri juhtija Popp

Kaubamärk:

HIND

65,00 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: ZWPOPE012501

Kirjeldus

Elektrooniline uksesulguri juhtija Popp

 

Elektrooniline uksesulguri juhtija Popp – Esimese Z-Wave kontrollitud elektroonilise uksesulguriga saab maja sissepääsuukse – eriti mitme korteriga majades – integreerida kodu automatiseerimisse. POPP uksesulguri juhtimisseade asendab olemasoleva ukseavaja, suhtleb krüpteeritult Z-Wave juhtimiskeskusega ja võimaldab traadita uksesulguri avamist kaugjuhtimispultide, nutitelefoni või tahvelarvuti abil. Nii saate majja siseneda ilma võtit kasutamata. Lisaks saate liikvel olles avada ukse lastele. Teie lastel ei pea olema oma võtit. Mitme korteriga majades paigaldatakse väike POPP uksesulguri moodul otse eraldi korteri uksefonisse ja lisatakse sinna Z-Wave süsteemi.

Uksesulgur töötab patareiga või saab ühendada uksekella transformaatori toiteallikaga. Samuti on võimalik ühendada ukse mehhanisme jälgimiskontaktiga.

  • Integreerib elektrilise uksesulguri Z-Wave võrku
  • Kaugjuhtimine uksesulguri jaoks
  • Ühe- ja mitmekorruselised majad

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud “GEN5” Z-Wave riistvaraplatvormi, mida tuntakse ka kui 500. seeriat või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused sisaldavad valitud kogumit laiendatud omadusi ja võimeid, mis parandavad lõppkasutaja kogemust ning muudavad Z-Wave paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turgu ühilduvate nutikate koduseadmete valdkonnas alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5, Z-Wave 500. seeria riistvaraplatvormi tutvustamisega tugevdati Z-Wave ökosüsteemi uute võimalustega – sh suurenenud leviala, pikendatud aku tööiga, üle õhu uuendamise (OTA), täiendavad raadiosageduskanalid ja palju muud.

Z-Wave Plus™-iga tooted on täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused tohutuid eeliseid kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadmete profiilide, parendatud enese tervendamise ja pikema aku tööea näol. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammi raames tutvustab Z-Wave Liit seeriat pakendil olevaid logosid, mis asuvad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, informeerides tarbijat, et see toode sisaldab Z-Wave 500. seeria täiustatud võimeid.

Elektroonilise uksesulguri juhtija Popp manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal0025 kg
Mõõtmed10 × 17,3 × 2 cm
Toiteallikas

Patarei või uksekella transformaator

Juhtmevaba tehnoloogia

Z-Wave Plus

Mõõtmed

56x25x14 mm

HIND

65,00 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele