fbpx

Tooted

EcoFlow Smart Home Panel

Kaubamärk:

HIND

1499,00 

(sisaldab 22% KM)

43 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: EFDELTAPRO-SHP

Kategooria:

Kirjeldus

KOMPLEKT: EcoFlow Smart Home Panel + 10 Releed

EcoFlow Smart Home Panel integreerib EcoFlow DELTA Pro teie koduse elektrisüsteemiga, et saavutada paindlik ja laiendatav energiasalvestuse lahendus. Ühendage kuni 10 vooluahelat oma peakilbist, et tagada avariitoide elektrikatkestuste ajal, nutikas energiahaldus raha säästmiseks ja palju muud.

Valmistage oma kodu elektrikatkestusteks ette
Elektrikatkestuse korral lülitab Smart Home Panel 10 ühendatud vooluahelat automaatselt DELTA Pro(de)’le ümber. Ümberlülitus on praktiliselt märkamatu, toimudes 20ms lülitusajaga.

Laiendage võimsust ja mahtuvust
Smart Home Panel toetab ja võimaldab kiirlaadimist korraga kuni kahele DELTA Pro’le. Lisaks nende lisaakud ja Smart Generatorid. See võimaldab potentsiaalselt kuni 25kWh mahtuvust 3600W väljundvõimsuse juures, millest piisab, et toita peaaegu kõike teie kodus või pakkuda elektrikatkestuste korral avariitoidet päevadeks.Kontrollige, jälgige ja hallake oma energiakasutust

Juhtige iga oma kodu integreeritud vooluringi EcoFlow rakenduse kaudu ja saage ülevaade oma energiatarbimisharjumustest reaalajas. Kohandage ja ajastage oma energiatarbimist vastavalt vajadusele, et kulusid optimeerida. Nii saate oma telefonist juhtida isegi seda, millist toiteallikat teie maja kasutab.

Säästke oma elektriarvetelt raha
Kasutage oma DELTA Pro(de) energiat, et toita oma kodu energiahinna tipptundidel, võimaldades nii vähendada teie elektriarveid. Samas laadige oma DELTA Pro(d) soodsa elektrihinna ajal või taastuvenergiaga.

Kuidas see kõik toimib
Teie DELTA Pro ökosüsteemi südameks on nutikas Smart Home Panel.

Saavutage sõltumatus
Vähendage oma sõltuvust elektrivõrgust ja valmistuge elektrikatkestusteks. Valige EcoFlow kaasaskantavate päikesepaneelide seast või laadige vahelduvvooluga oma statsionaarse päikesepargi abil, et salvestada tasuta energiat. Päikest pole? Laadige vooluvõrgust või kasutage EcoFlow Smart Generatorit, mis töötab ka ekstreemsetes oludes.

SPETSIFIKATSIOONID:

Väljundpinge
240V

Sagedus

50Hz

Vooluringide arv

10

Max Voolutugevus

16A

Max Võimsus

3600W

Max Akude Mahtuvus
21.6kWh

Max Laadimise Sisend (DELTA Pro)

3400W Max

Kaitseaste

IP20

Mõõdud

460 x 330 x 120 mm

Kaal

9 kg

Dokumendid

PAIGALDUSJUHEND PDF

KASUTUSJUHEND PDF

VideodHIND

1499,00 

(sisaldab 22% KM)

43 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele