fbpx

Tooted

EcoFlow Smart Generator (Dual Fuel)

Kaubamärk:

HIND

999,00 

(sisaldab 22% KM)

4 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: EFSMARTGEN-DF

UUS HIND!

Kategooria:

Kirjeldus

EcoFlow kahesüsteemne elektrigeneraator: bensiin + gaas

Smart Generator (Dual Fuel) töötab nii bensiini kui propaaniga (LPG). Paindlik lahendus, mis võimaldab vahetada energiaallikat vastavalt vajadusele ja kättesaadavusele. Gaasiballoon on tihtipeale majapidamises või matkaautos juba olemas. Samuti saab gaasi hoiustada pikema aja vältel ning see eraldab vähem heitmeid võrreldes bensiiniga.

Piisav võimsus
Väljundvõimsus on sõltuvalt energiaallikast 1600W-1800W*¹. 4L bensiinipaagiga genereeritakse 5.4kWh ja LPG gaasi kasutades isegi kuni 20kWh*². See võimaldab kuni 12.5 tundi tööaega ainult LPG gaasi kasutades. Smart Generator ühendub akujaamadega DELTA Pro ja DELTA Max ning Power Kit süsteemiga, et neid vajadusel laadida, kui teisi energiaallikaid pole saadaval. Kõike seda väiksema kütusekulu, mürataseme ja emissiooni juures.
Gas SpecsLPG Specs
1800W4L5.4 kWh1600W9 kg*20 kWh
Rated Output (gas)Fuel TankPower (gas)Rated Output (LPG)LPG tankPower (LPG)

*¹ Bensiin = 1800W (1900W Peak), LPG = 1600W (1700W Peak)

*² Mõõdetud 9kg LPG ballooniga. Energia hulk ei ole sellega piiratud, vaid sõltub LPG gaasiballooni mahust.
Säästa kütust ja tõsta efektiivsust
Kasutades Smart Generatori ühendust akujaamadega DELTA Pro ja DELTA Max või Power Kit süsteemiga, on see palju efektiivsem võrreldes alternatiividega. Säästes kütust ja genereerides vähem heitmeid, mugavusest rääkimata. Smart Generator võimaldab laadida DELTA Max täielikult 1.5 tunniga ja DELTA Pro 2.7 tunniga.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0431/3789/2516/files/dg200-save-fuel-4.png
Säästab aegaSäästab kütustKeskkonnasõbralikumVaiksem

Kütusesääst

Laadides akujaamasid DELTA Pro ja DELTA Max või Power Kit süsteemi võid säästa kuni 40% kütust võrreldes teiste generaatoritega. See töötab nii:

*Fuel consumed at the same full-rated power.

Automaatne laadimine

Kui DELTA Pro, DELTA Max või Power Kit süsteemi akude mahtuvus langeb eelnevalt määratud tasemeni, käivitub Smart Generator automaatselt. Kui akud on täis laetud lülitub Smart Generator välja, vältides nii liigset kütuse raiskamist, heitmeid ja müra.

Hoiab seadmeid töös ka laadimise ajal
Kui akud on tühjad, siis Smart Generator võimaldab mitte ainult neid laadida, vaid ka samal ajal vajalikke seadmeid töös hoida, väljundvõimsusega kuni 1800W*.
*Maksimaalne DC ja AC väljundvõimsus kokku on 1600W LPG gaasi kasutades *Eelistab AC väljundit, et sinna ühendatud seadmeid töös hoida.
Reaalajas jälgimine ja juhtimine
Ühendatuna Bluetoothi või WiFi’ga, saab EcoFlow rakendust kasutades generaatorit jälgida ja juhtida. See võimaldab seadistada aku taset automaatkäivituseks, kontrollida DC väljundeid, kaugkäivitada või seisata generaatorit või lülitada Eco režiimile. Lisaks annab täieliku ülevaate ning võtab vastu teateid. Kõike seda saab ka juhtida generaatorilt ning jälgida esipaneelil asuva LCD ekraani vahendusel.
*DELTA Pro, DELTA Max või Power Kit rakenduse seadistamine.  

Eco režiimi lülitamineLPG tarveDC väljundi reguleerimineHoolduse meeldetuletus

Ohutus ennekõike

Smart Generator (Dual Fuel) hoiab sind kursis tänu CO2 andurile, kütuse taseme hoiatusele, mootoriõli taseme hoiatusele, temperatuuri kaitsele, ülekoormuse kaitsele ja paljudele teistele funktsioonidele. Kõik need on selgelt nähtavad ekraanil ja kõik (peale kütuse taseme hoiatuse) võivad rakendada automaatse väljalülituse, et hoida sind ja sinu akusüsteeme.
CO alert – Shuts down if there is too much carbon monoxide.
 Fuel Alert – Get notified when low on fuel.
Temperature Protection – Auto shuts down to prevent your battery or engine from overheating. Auto starts to keep the engine warm in cool environments when needed.
Engine Oil Alert – Keep your engine well-oiled with alerts telling you when more is needed, auto-shutting down to prevent damage.

 

Overload Protection – Get alerted when the load hits a certain level. It auto shuts down to prevent overload.

4 käivitusviisi teeb elu lihtsamaks
Smart Generator (Dual Fuel) käivitamine on võimalik esipaneelil oleva nupu abil, vajutades seda 2 sekundit). See on palju lihtsam, kui enamikel turul olevatel generaatoritel. Lisaks on võimalik seadistada automaatne käivitus rakenduses, käivitada otse rakendusest või ka kasutades käsistarterit, kui kõik muud meetodid ei toimi.
*Automaatne käivitus toimib ühendatuna akujaamadega DELTA Pro, DELTA Max või Power Kit süsteemiga.

Auto startManual startAPP startElectric start

Kiire LPG ühendus

LPG gaasi kasutamine generaatroiga on tehtud väga mugavaks. LPG vooliku ühendamine toimub ilma tööriistu kasutamata, kasvõi ühe käega. Pärast ühendamist lülitub generaator automaatselt ümber gaasisüsteemile ning käivitus on vaid nupuvajutuse kaugusel. Lisaks on ka reduktor juba sisseehitatud.

Smart generator

 Teised

Lihtne hooldus ja vaikne töötamine
Tänu suurele eemaldatavale külgpaneelile on hoolduste teostamine ja
õlivahetus väga mugav.
Tänu sisseehitatud summutile on müratase vaid 56-67db 7 meetri kaugusel.

Lisainfo

Kaal36,2 kg
Mõõtmed685 × 345 × 545 mm

Dokumendid

KASUTUSJUHEND PDF

HIND

999,00 

(sisaldab 22% KM)

4 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele