fbpx

Tooted

Aeotec WallMote Quad kauglüliti 4 nupuga

Kaubamärk:

HIND

78,70 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

4 nupuga kauglüliti, millega saab juhtida seadmeid ja stseene oma nutikodus.

Tootekood: ZWAEOEZW130

Kategooria:

Kirjeldus

Aeotec WallMote Quad kauglüliti 4 nupuga

 

Aeotec WallMote Quad kauglüliti 4 nupuga – saate hõlpsalt juhtida seadmeid ja stseene oma nutikodus – nii seinale paigaldatuna kui ka käes hoides. Aeotec WallMote Quad on fikseeritud 4-nupuline seinaklaviatuur ja kaasaskantav kaugjuhtimispult, mida saab integreerida olemasolevasse Z-Wave võrku teisese juhtimisseadmena ning see töötab ka traadita juhtimisena seadmetele ja stseenidele.

Aeotec WallMote saadab käsklusi Z-Wave kontrollerile ja juhib ka nende määratud seadmeid ja stseene. Aeotec WallMote saab käivitada vastavaid funktsioone üheainsa klõpsuga. Lisaks valdab see nn “libistamist”. See puutejuhtimissüsteem võimaldab teil sõrmega libistada vastavat ala WallMotel, et näiteks valgust intuitiivselt summutada. Aku toitel olev puutetundlik lüliti on varustatud magnetiga, mis võimaldab seadet hoida vastavas seinakinnitusel. Sel viisil muutub WallMote seinalülitiks. Võite seadme kaasa võtta ja kasutada seda kaasaskantava kaugjuhtimispuldina.

Aeotec WallMote Quad kauglülitit kasutades saate hõlpsasti ja intuitiivselt kontrollida seadmeid ja stseene oma nutikas kodus – nii seinale paigaldatuna kui ka käes hoides. Aeotec WallMote Quad on neljanupuline seinakontroller, kaasaskantav kaugjuhtimispult ja Z-Wave kontroller – kõik ühes. Seade suudab hallata omaenda Z-Wave võrku (kui see on lisatud esmase kontrollerina) ja juhtida teisi seadmeid, nagu seinakontaktid, rulood, valgusdimmerid, tuled, elektrilukud ja palju muud. Ilmselgelt saab seda ka integreerida olemasolevasse Z-Wave võrku kui teisene kontroller ning see töötab traadita juhtimisena seadmete ja stseenide jaoks. Iga režiim aktiveeritakse tehasevaikimisi pärast esimest tegevust.

Teisese kontrollerina saadab WallMote käsklusi Z-Wave kontrollerile ja juhib ka selle abil määratletud seadmeid ja stseene. Aeotec WallMote võib käivitada vastavad funktsioonid üheainsa klõpsuga. Lisaks sellele valdab ta nn „libistamist“. See puutejuhtimissüsteem võimaldab teil sõrmega üle WallMote’il asuva vastava ala libistada, et näiteks valgustid intuitiivselt hämardada. Patareitoitel puutetundlikul lülitil on kaasas magnet, mis võimaldab seadet hoida vastavas seinakinnitusel. Sel viisil muutub WallMote seinalülitiks. Samuti saate seadme kaasa võtta ja kasutada seda kaasaskantava kaugjuhtimispuldina.

 • Traadita juhtimine 4 puutetundliku ala abil (“nupud”)
 • Seadmete ja stseenide juhtimine
 • Liugurifunktsioon
 • Vibratsiooniga tagasiside töö käigus
 • Integreeritud värvi LED-olekunäidik
 • Traadita tehnoloogia: Z-Wave Plus

Z-Wave Plus™ on uus samm Z-Wave’i sertifitseerimisprotsessis, mille eesmärk on aidata tarbijatel tuvastada tooteid, mis kasutavad ära hiljuti tutvustatud “GEN5” Z-Wave riistvaraplatformi, mida tuntakse ka kui 500. seeria või 5. põlvkonna Z-Wave. Z-Wave Plus sertifitseeritud lahendused hõlmavad valitud kogumit laiendatud funktsioone ja võimeid, mis parandavad kasutajakogemust ning muudavad Z-Wave’i paigaldused veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Z-Wave on juhtinud turu arenevate nutikate koduseadmete alal alates esimese Z-Wave’i toote sertifitseerimisest 2004. aastal. GEN5 tutvustamisega, Z-Wave’i 500. seeria riistvaraplatformiga, sai Z-Wave oma ökosüsteemile uusi võimalusi – sealhulgas suurenenud ulatus, pikenenud aku kasutusaeg, Over-The-Air uuendused (OTA), lisakanalid raadiosageduste jaoks ja veelgi enam.

Z-Wave Plus™ toodetel on täielik tagasiühilduvus olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integreerijatele ja teenusepakkujatele pakuvad need täiustused suurt kasu kiiremate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme profiilide, parema enese tervendamise ja pikema aku kasutusaja osas. Uue Z-Wave Plus sertifitseerimisprogrammiga juhib Z-Wave’i liit sisse seeria pakendimärke, mis paiknevad igal Z-Wave Plus™ sertifitseeritud tootel, teavitades tarbijaid, et see toode sisaldab Z-Wave’i 500. seeria täiustatud võimeid.

Aeotec WallMote Quad kauglüliti 4 nupuga manual ENG

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Kaal 0,102 kg
Mõõtmed 7,68 × 7,68 × 1,09 mm

HIND

78,70 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiPoe lehele