fbpx

Tooted

5.12kWh LiFePo4 racki paigaldatav akumoodul

Kaubamärk:

HIND

1318,00 

(sisaldab 22% KM)

10 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: VT48100E-P2

Kategooria:

Kirjeldus

V-TAC 5.12kWh LiFePo4 akumoodul 51.2V

V-TAC pakub 5.12kWh mahutavusega LiFePO4 akumoodulit, mis on ideaalne lahendus teie energiasalvestusvajadustele. See moodul on disainitud tagamaks tõhus ja usaldusväärne energia salvestamine, olles varustatud integreeritud BMS-iga (Battery Management System), mis tagab sujuva ja pikaealise töö. Lisaks sellele on V-TAC’i akumoodul kujundatud arvestades mugavust ja praktilisust, pakkudes lihtsat paigaldust ja vastupidavust.

Mõõtmetelt on moodul kompaktne, mõõduga umbes 700 x 515 x 250 mm, tehes selle paigaldamise lihtsaks ja paindlikuks. See on suurepärane valik nii koduseks kui ka ärikasutuseks, pakkudes kvaliteetset ja usaldusväärset energialahendust. V-TAC’i LiFePO4 akumoodul on kohandatud erinevate rakenduste jaoks, olles varustatud IP20 kaitseastmega ja toetades töötemperatuure laias vahemikus.

Lisaks pakub V-TAC sellele akumoodulile pikaajalist, 10-aastast garantiid, mis rõhutab toote kvaliteeti ja usaldusväärsust. Akumooduli tehnilised omadused, sealhulgas mahutavus, kaitseaste ja töötemperatuur, on kohandatud vastavalt erinevatele kasutusvajadustele. Moodulit saab kasutada osana suuremast energiasalvestussüsteemist, pakkudes nii paindlikkust kui ka laiendatavust, et vastata kasvavatele energiavajadustele.

V-TAC’i 5.12kWh LiFePO4 akumoodul on ideaalne lahendus neile, kes otsivad kvaliteetset ja usaldusväärset energiasalvestussüsteemi, olgu selleks kodumajapidamised või väiksemad ärid.

Lisainfo

Kaal41 kg
Mõõtmed560 × 525 × 235 mm

Dokumendid

Tooteleht PDF

HIND

1318,00 

(sisaldab 22% KM)

10 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele