fbpx

Tooted

Päikesepargi terviklahendused Kredex’i toetusega

Kasuta võimalust paigaldada päikesepark koos Kredex’i rekonstrueerimistoetusega

Soovid rajada päikeseparki? Praegu on selleks just õige aeg, sest Kredex’i rekonstrueerimistoetusega on võimalik säästa ligi pool päikesepargi maksumusest. Pakume erinevaid kõik hinnas pakette. Meie terviklikud energialahendused hõlmavad kõike alates esialgsest konsultatsioonist, paberimajandusest kuni päikesepaneelide paigaldamiseni. Oleme pühendunud tagama sulle muretu kogemuse, võimaldades sul keskenduda oma päikesepargi kasumlikkusele ja säästlikkusele. 

Eesti Vabariigi valitsus koos Kredexiga astub olulise sammu keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas, käivitades 28 miljoni euro suuruse toetusprogrammi väikeelamute renoveerimiseks koduomanikele. Kredex’i vooru eelarve on sellel aastal suurem kui kunagi varem ja taotlusvoor on avatud kuni eelarve ammendumiseni. 

Päikesepargi abil saate ise toota elektrit, mis võimaldab teil vähendada oma igakuiseid elektriarveid ja vähendada sõltuvust traditsioonilistest energiaallikatest.

8 KW

9.9kW PV + 8kW hübriidnverter+ 9.6kWh aku
Võimalik KREDEX toetus summas 5235€

10 KW

11.7kW PV + 10kW hübriidinverter+ 9.6kWh aku
Võimalik KREDEX toetus summas 5850€

12 KW

14.85kW PV + 12kW hübriidinverter + 9.6kWh aku
Võimalik KREDEX toetus summas 6928€

Vali sobiv päikesepargi terviklahendus

12 KW

14.85kW PV+ 12kW hübriidinverter+ 19.2kWh aku
Võimalik KREDEX toetus summas 8777€

15 KW

18kW PV + 15kW hübriidinverter+ 20.48kWh aku
Võimalik KREDEX toetus summas 8982€

Kuid me ei piirdu ainult standardsete pakettidega. Mõistame, et mõni päikesepargi projekt võib olla unikaalne ning võib vajada kohandatud lähenemist. Kui otsid midagi erilahendust, siis võta julgesti meiega ühendust. Meie meeskond on valmis kuulama sinu ideid ja visioone, et leida just sinule sobiv lahendus.

Miks valida Energiakaubamaja?

Müüme ainult kvaliteetseid ja kontrollitud tooteid. Deye hübriidinverterid on suunatud energiasõltumatuse ja akusalvestuse optimeerimisele, pakkudes kvaliteetset lahendust koos 5-aastase garantiiga. Neid iseloomustab suurepärane päikesejõudlus ja võime taluda kõrgeid koormusi ilma jahutusventilaatorite sekkumiseta.

Meie süsteemid töötavad nutika tarbimise põhimõttel. Terviklahendustes on kasutusel Qilowati MODBUS R2, mis on inverterite juhtimissüsteem, loodud spetsiaalselt päikeseenergia tootjatele ja akude kasutajatele. MODBUS R2 jälgib elektribörsi hindasid ning laeb akud täis sinu jaoks kõige soodsamal ajal ning müüb tagasi võrku nendel tiputundidel, millal sulle see kõige kasulikum on.

Lisaks kogub juhtimissüsteem olulist teavet inverterite toimimise kohta ning tagab täpse ja usaldusväärse andmeedastuse kasutajale. Samuti on võimalik kasutada veel Fuseboxi teenused. Fusebox on platvormipõhine teenus, mis võimaldab paindlikku energiatarbimist ja osalemist elektrivõrgu tasakaalustamises. See tegutseb virtuaalse jõujaamana, ühendades erinevad tarbijad ja nende energiaressursid ühtseks tervikuks. Fuseboxi eesmärk on optimeerida energiatarbimist, suunates seda vastavalt turunõudlusele ja võrgu vajadustele. Fusebox kompenseerib tarbijaid nende panuse eest võrgu tasakaalustamisse. Tarbijad saavad teenida tulu, kui nad vähendavad energiatarbimist kriitilistel hetkedel või suunavad seda madalama hinnaga perioodidele. See tähendab, et Fusebox maksab tarbijatele jagatud tulu, motiveerides neid aktiivselt osalema energiatasakaalu tagamisel. Teenus mida energiturul osutatakse on mFRR, mis tähendab “Manual Frequency Restoration Reserve”, mis on ingliskeelne termin ja tõlkes tähendab “käsitsi sageduse taastamise reserv”. mFRR on elektrivõrkudes kasutatav reservvõimsuse allikas, mida kasutatakse sageduse tasakaalu taastamiseks.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele