fbpx

Tooted

CO₂ andur SCD30

Kaubamärk:

HIND

83,10 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Sensirioni CO₂, niiskust ja temperatuuri mõõtev andur on väike ja ülitäpne. CO₂ mõõdetakse infrapuna abil, seega tulemus on täpne mitte tuletuslik nagu enamus odavama klassi anduritel.

Kategooria:

Kirjeldus

CO₂ andur SCD30

Tootekood: 5500

CO₂ andur SCD30 – CMOSens® tehnoloogial põhinev infrapunaga mõõtmine võimaldab väga täpset süsinikdioksiidi mõõtmist konkurentsivõimelise hinnaga. Koos CO₂ tuvastamise NDIR-mõõtmistehnoloogiaga on samasse andurimoodulisse integreeritud ka klassi parim Sensirioni niiskus- ja temperatuuriandur. Ümbritseva õhuniiskuse ja temperatuuri saab väljastada Sensirioni algoritmide teadmiste abil väliste soojusallikate modelleerimise ja kompenseerimise kaudu, ilma et oleks vaja mingeid lisakomponente.

Tänu süsihappegaasi kontsentratsiooni mõõtmise kahekanalilisele põhimõttele kompenseerib andur konstruktsiooni järgi automaatselt pikaajalised triivid. Väga väike mooduli kõrgus võimaldab hõlpsasti integreerida erinevatesse rakendustesse.

Süsinikdioksiid on siseõhu kvaliteedi põhinäitaja. Tänu uutele energiastandarditele ja paremale isolatsioonile on majad muutunud järjest energiasäästlikumaks, kuid õhukvaliteet võib kiiresti halveneda. Aktiivne ventilatsioon on vajalik mugava ja tervisliku sisekeskkonna säilitamiseks ning elanike heaolu ja tööviljakuse parandamiseks. Sensirioni SCD30 pakub täpset ja stabiilset CO₂, temperatuuri ja niiskuse jälgimist. See võimaldab klientidel välja töötada uusi lahendusi, mis suurendavad energiatõhusust ja toetavad samal ajal heaolu.

Tutvu ka meie e-poe müügitingimustega.

Lisainfo

Toitepinge

3.3 – 5.5 V

Täpsusklass

±30 ppm

CO2 mõõtevahemik

400 – 10000ppm

Niiskuse mõõtevahemik

0 – 95 %RH

Temperatuuri mõõtevahemik

-40 – 70 °C

Mõõtmed

PxLxK – 35 x 23 x 7 mm

Ühenduvus

I²C,ModBus,PWM

HIND

83,10 

(sisaldab 22% KM)

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele