fbpx

Tooted

EcoFlow Tark Autolaadija

Kaubamärk:

HIND

99,00 

(sisaldab 22% KM)

11 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

Tootekood: EFCAR-CHARGER

Kategooria:

Kirjeldus

Kõik ühes 12/24V auto aku laadija
EcoFlow auto aku laadija ühildub RIVER või DELTA seeriaga. Ideaalne aku igapäevaseks hoolduseks, pikendades aku eluiga ohutu ja akusõbraliku laadimistehnoloogia abil. Sobib enamikule 12/24V  akuga sõiduautodele, veoautodele, maasturitele ja mootorratastele, tagades laetuse nii talvel kui suvel.
Abi tühjenenud aku korral
EcoFlow nutikas automaatne akulaadija on hädavajalik tarvik igas sõidukis. Ideaalne, kui reisite oma sõidukiga tundmatutel teedel.
Käivitage mootor isegi külma talveilmaga
Külmad temperatuurid tühjendavad aku tavapärasest kiiremini, muutes mootori käivitamise keeruliseks. EcoFlow nutikas automaatne akulaadija tagab sujuva käivituse iga kord.
Aku hooldus
Vanemate ja harva kasutatavate sõidukite akud tühjenevad kiiresti, põhjustades kahjustusi ja ebamugavusi. Aku eluea pikendamiseks laadige seda iga 2–3 kuu tagant.
Murevaba liikvel olles topeltlaadimise toitelahendus
Võtke EcoFlow nutikas automaatne akulaadija kaasa oma RIVER  või DELTA seeria kaasaskantavate akujaamadega, et püsida laetuna igal teekonnal.
Laadige oma auto akut, kui see on tühi, või laadige RIVER või DELTA akujaama 12V auto pistikupesa kaudu, et tagada ligipääs erinevatele pistikupesadele nagu vahelduvvoolu, USB-C, USB-A ja DC5521 pesad. Lisage päikesepaneelid piiramatu päikeseenergia kogumiseks, nii ei pea te kunagi muretsema voolupuuduse pärast liikvel olles.
Laadige akut kahjustamata
Tugeva vooluga seadmete, näiteks käivitite (boosterite) kasutamine auto käivitamiseks võib teie auto akut kahjustada. EcoFlow tark autolaadija tagab tänu viieastmelisele impulss-paranduslaadimistehnoloogiale ohutu laadimise ja aku käivitamise. Hoidke EcoFlow nutikat akulaadijat käepärast nii hädaolukordade kui ka rutiinse hoolduse jaoks.
* Vältige mittelaetavate või juba kahjustatud akude laadimist.
* Aku laadimise ajal hoiduge sõiduki käivitamisest.
Murevaba laadimine läbi intelligentse automaatjuhtimise
Kasutage meie täiustatud süsteemi, mis reguleerib intuitiivselt voolu ja pinget, tagades aku ohutu laadimise ilma ülelaadimise ohuta.
12/24V lülitatav disain
Lülitage lihtsalt 12V ja 24V vahel vastavalt vajadusele. Laadija pistiku alla läbimõeldult paigutatud lülitusnupp väldib soovimatuid lülitusi kasutamise ajal.
*12V akude laadimine kestab umbes 20 minutit ja 24V akude laadimine umbes 40 minutit.
Hoiatusindikaatoriga polaarsuskaitse
Ohutusfunktsioon peatab laadimise, kui akuklambrid on tagurpidi ühendatud. Sellest annab märku punane hoiatustuli.
Selge aku ülevaade nutikate indikaatoritega
EcoFlow nutika automaatse akulaadija intuitiivsete märgutulede abil saate oma auto aku laadimisolekust tervikliku ülevaate.
*Hoiatuste korral ühendage laadija viivitamatult lahti.
Kompaktne ja kasutajasõbralik
See peopessa mahtuv seade on õunast kergem ja võtab minimaalselt ruumi. Sujuv plug-and-play kogemus muudab akulaadija ideaalseks kaaslaseks EcoFlow RIVER ja DELTA seeria kaasaskantavatele akujaamadele.
*Ühildub ainult EcoFlow kaasaskantavate akujaamadega.
*Komplektis on XT60-akuklambritega kaabel.
Toote üksikasjad
KOMPLEKTIS
EcoFlow Tark Akulaadija × 1

XT60 akuklambritega kaabel × 1

Lisainfo

Sisend

11-15V — 7.25V

XT60 Väljund

14.2V – 6.2A või 28.2V – 3.2A

Kaal

103 g

Mõõdud

128 × 72 × 26 mm

HIND

99,00 

(sisaldab 22% KM)

11 laos

montonio järelmaks

Võimalik osta Montonio järelmaksuga

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele